Originální dárky

Hledáte originální dárky pro Vaše nejbližší? Originální dárky pro muže a ženy nejen k narozeninám nebo k Vánocům. Darujte zážitky jako originální dárky vždy, když chcete zaujmout.

 

Originální dárky jsou zde přehledně řazeny do kategorií dle zaměření. Pro ženy, pro muže, k Vánocům, k narozeninám, na svatbu a další. Pokud nevyberete konkrétní originální dárek, můžete věnovat univerzální dárkový poukaz. Originální dárky od zážitkové firmy Esennce patří mezi nejoblíbenější jak u kupujících, tak u obdarovaných.

Originální dárky pro ženy

Darujte originální dárky pro ženy z naší pestré nabídky zážitků. Ano, květina a šperk také udělají radost, ale co by řekla na tandemový seskok padákem? Moc adrenalinový zážitek? Tak co třeba čokoládová masáž? Chcete něco mezi? Tak to bude změna image. 

Originální dárky pro muže

Zážitky jsou ideální originální dárky pro muže. Originální dárky pro muže máme ve vzduchu, v autech, na lodi nebo v podobě zaměstnání, jaké chtěl vykonávat každý z nás, popelář.
S muži je vždy potíž. Koupíte mu něco na oblečení, nelíbí se mu materiál nebo vzor. Koupíte mu kosmetiku, řekne, že není ženská. Dáte mu něco do dílny a stejně se to válí ve skříni. Darujte mu něco, nač nezapomene.

Originální dárky k narozeninám

Pokud hledáte originální dárky k narozeninám, vybírejte z naší nabídky originálních zážitků. Narozeniny jsou další z řady svátků a oslav, ke kterým několikrát do roka sháníte dárky. Originální dárky k narozeninám by měly splňovat dvě kritéria. Jednak by měly reprezentovat darujícího a jednak by měly udělat radost obdarovanému. Všechny takovéto dárky k narozeninám zde najdete.

Originální dárky k Vánocům

Kapitola sama pro sebe. Také patříte k těm, kteří se snaží o netradiční vánoční dárky? Každoročně hledají originální dárky k Vánocům miliony lidí. Vymyslet něco opravdu originálního je problém, jen pokud neznáte agenturu na zážitky Esennce. Uložte si adresu webu mezi oblíbené odkazy a máte po starostech. V průběhu roku a na jeho konci, kdykoliv sem přijdete, máme pro Vás originální dárky.

Originální dárky na svatbu

Ano, i na svatbu zde najdete originální dárky. Svatební dárky by měly mít nádech romantiky a dopřát novomanželům co nejvíce společných nezapomenutelných chvil. Originální dárky na svatbu tak mohou představovat nejrůznější víkendové pobyty pro dva. V naší nabídce najdete exkluzivní dárky na svatbu, které jinde nedostanete. Mezi originální dárky na svatbu patří například noc v Martinickém paláci, romantická noc na zámku Chateau Mcely a další hodnotné a originální svatební dárky.

Nejnovější články

Originální dárky pro muže

Máme pro Vás spousty originálních dárků. Originální dárky pro muže jsou v poslední době velmi žádané. Muži mají více času a tedy i více chuti si užít života. Dopřejte jim to. Jistě se Vám odmění neutuchající věrností a oddaností.celý článek

Tipy na originální dárky

Máme pro Vás tipy na originální dárky pro muže i ženy. Darujte úžasné zážitky od agentry na zážitky Esennce.cz. Originalita se cení!celý článek

Originální dárky pro ženy

Zážitková agentura ESENNCE nabízí originální dárky pro ženy. Darujte originální zážitky jako netradiční dárek, který potěší každou ženu.celý článek

Tipy na originální dárky

Chodíte po obchodech a hledáte tipy na originální dárky? Ušetřete si čas a vyberte něco opravdu originálního. Darujte zážitky od firmy Esennce.celý článek

Originální dárky k narozeninám

Darujte originální dárky k narozeninám z naší pestré nabídky. Máme pro Vás tipy na originální dárky k narozeninám, určitě si vyberete ten správný dárek. Udělejte radost těmito originálními dárky, které potěší, pobaví a zanechají nezapomenutelnou vzpomínku na narozeninovou oslavu.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.