0

Hummer jízdy

Vyzkoušejte si úžasný zážitek s názvem Jízda Hummerem. Sedněte za volant, nastartujte legendární Hummer a vydejte se do terénu. Jízda Hummerem vám umožní prověřit schopnosti tohoto vozu. Vezměte s sebou až 2 kamarády či kolegy z práce, kteří se s vámi vydají na dobrodružnou projížďku.

Jízda Hummerem

Máte doma milovníka či fanynku silných automobilů? Udělejte jim radost. Darujte jim poukaz na tento zážitek. A nechte je, ať si sami vyzkouší, jak chutná projížďka Hummerem. Jízda Hummerem je k dispozici po celý rok. Zajezdíte si jak v prašném terénu, tak i na sněhu. Můžete se těšit na drsný terén, klouzavé bláto (pokud zaprší). A pravou offroad jízdu.

Kde všude na vás čeká zážitek Hummer jízda?

Chcete si zajezdit v tomto terénním vozidle? Ale nevíte, zda je Hummer jízda dostupná i v blízkosti vašeho bydliště? 

Jízda Hummerem je pro vás připravená ve dvou krajských městech. V Praze to je jízda Hummerem Praha a v Olomouci jízda Hummerem Olomouc. Tyto dva zážitky se týkají verze Hummer H2. Pro zájemce o civilní verzi vojenské speciálu je zde jízda Hummerem H1. Nejnověji máme také v nabídce lahůdku pro skutečné milovníky značky hummer - jízdu v Humvee.

Jízda Hummerem je natolik silný zážitek, za kterým se oplatí cestovat i ze vzdálenějších lokalit. Přijeďte k nám také okusit zážitek s názvem jízda v Hummeru.

Jak probíhá Hummer jízda

Hummer jízda je úžasný zážitek, kdy pocítíte nezkrotnou sílu tohoto vozu skrytou v motoru pod jeho kapotou. Hummer má skvělé jízdní vlastnostmi, tak proč si nesplnit sen a nezkrotit tohoto obra a podrobit zkoušce jeho pověst v terénu? Jelikož je Hummer vážně velké auto, můžete sebou vzít i další dva účastníky, které svezete jako spolujezdce.

Co potřebujete na zážitek Jízda Hummerem?

Nepotřebujete nic. Pokud se nechcete nechat jen vozit, vezmete si svůj řidičský průkaz. Dále se bude hodit vhodné sportovní oblečení a skvělá nálada a odhodlání řídit tento vůz. Jestliže máte obavy z počasí, nestrachujte se. Hummer ani uragán nezastaví.

Hummer jízda jako dárek

Jízda Hummerem patří mezi zážitky, které určitě potěší každého vášnivého řidiče, který má rád silná auta. Pánové, pokud váš známý miluje podobná auta a vy mu dáte poukaz na jízdu hummerem jako dárek, určitě ho velmi potěšíte a za odměnu vás jistě vezme s sebou. Dámy, pokud váš miláček zbožňuje silná auta, a vy mu dopřejete tuto skvělou hummer jízdu, jistě vás po skončení zážitku bude nosit na rukou.

Hummer jízda je originální dárek pro každého, kdo miluje nevšední zážitky. Hummer zážitky - to pravé pro milovníky terénních aut.

Poukázka Hummer Jízda

Dárkový poukaz na zážitek jízda hummerem obdržíte v luxusní dárkové krabičce, která obsahuje nejen poukaz na jízdu Hummerem a také průvodní dopis se všemi informacemi. Termín prožití samotné jízdy si určí následně sám obdarovaný - držitel poukazu. Dárkový poukaz je určitě vhodný jako dárek pro všechny milovníky hummerů a silných aut.

Hummer

Hummer je ikona. Hummer je dravá šelma, která se probije překážkami, které mají tu opovážlivost se mu postavit do cesty. Hummer je auto snů velkých kluků a možná tajnou touhou opravdových mužů. Hummer je prostě jen jeden, a vy tímhle autem můžete jet a ovládat ho! 

Hummer je off-roadové vozidlo z dílny automobilového koncernu General Motors. Terénní vozidlo Hummer vzniklo díky americké armádě. Při válce v Perském zálivu se osvědčila obrněná vozidla HMMWV (známá také jako Humvee). Z HMMWV se posléze vyvinul armádní Hummer H1. Samotný vůz pak procházel mnoha změnami. Z původně vojenského Hummeru se časem stal plnohodnotný civilní vůz Hummer H1. První civilní model se začal vyrábět počátkem 90. let. A stal se miláčkem všech Američanů. Není proto divu, že se nedlouho potom začala vyrábět jeho luxusnější verze s názvem Hummer H2. Pro milovníky všech těchto offroadových vozidel máme dobrou zprávu. V naší nabídce naleznete jak moderní vůz Hummer H2, tak legendární model Hummer H1.

Hummer H2 

Původ vozu Hummer H2 je v americké armádě. Při válce v Perském zálivu se osvědčila obrněná vozidla hummer Humvee. Poté vznikla varinata H1 a nakonec luxusnější Hummer H2. Hummer H2 byl uveden na trh v roce 2002. Hummer H2 se stal velmi populárním a pro automobilku General Motors to byl úspěšný projekt. S rostoucí cenou paliva a především vlivem nedávné hospodářské krize začaly prodeje Hummera H2 klesat a v roce 2009 se propadly o více než 95% oproti roku 2005 a v roce 2010 General Motors rozhodl o zastavení výroby. Nicméně, Hummer byl a zůstává i nadále legendou mezi auty.

Hummer H2 je postaven na podvozku Chevroletu Tahoe. Oproti vojenskému Hummeru H1 je Hummer H2 lehčí, komfortnější a celkově civilnější. Přítom ale zůstává nadprůměrným terénním vozidlem. Vozidla Hummer H2 pohání motor V8 6,0 L o výkonu 242 kW, spřažený se 4-stupňovou automatickou převodovkou. Od roku 2008 je místo motoru 6,0 L montován V8 6,2 L o výkonu 293 kW a automatická převodovka se 6ti stupni.

Hummer H2 nebo H1?

Pokud jste se rozhodli, že svoji touhu po jízdě v Hummeru ukojíte, ale nevíte jaký vůz si vybrat, máme pro vás řešení. Naše firma na zážitky nabízí hned obě dvě možnosti. Záleží tedy jen na vás, jaký vůz budete chtít vyzkoušet. Zda-li budete mít zájem o Hummer H1 (legendárního potomka vojenského vozu Humvee) nebo civilnější verzi Hummer H2. U této verze můžete volit mezi lokalitami Praha a Olomouc.

Hummer Centrum Praha

Rádi byste si zadováděli s tímto automobilem? A chcete s sebou vzít také svou rodinu s dětmi? Navštivte Hummer centrum na okraji Prahy. Jenom Hummer centrum v Praze má jedinečnou Hummer tvrz. Jedná se o zábavní park ve středověkém stylu. Zde na vás čekají nejenom neuvěřitelné šermířské duely, jezdecké souboje, ale také poutavé večerní programy a hry nejen s historickou tématikou. Hummer tvrz mají v oblibě především děti, které si tady mohou zaskákat na trampolíně, navštívit nefalšovanou středověkou ZOO a prohlédnout si další atrakce.

Zážitek jízda Hummerem

Zážitek jízda Hummerem je pravým off-road zážitkem, o kterém jistě sní mnoho z nás. Při jízdě Hummerem si můžete vyzkoušet pokořování všelijakých přírodních překážek, kterých je v lomu, kde se jezdí, dostatek. Při tomto zážitku můžete pokořovat tak limity jízdy, kterou jste zažívali doposud.

Projížďka Hummerem

Vyzkoušejte tento adrenalinový zážitek, zažijte legendární projížďku Hummerem! Máme v nabídce projížďky v několika lokalitách v Čechách i na Moravě. Projížďka Hummerem je nezapomenutelná!

Hummer půjčovna

Hledáte na internetu výrazy Hummer půjčovna, pronájem a zapůjčení Hummerů,  půjčení Hummera? Jestliže jste zvažovali darovat jako dárek pronájem nebo půjčení vozu Hummer, pak jsou naše hummer jízdy ideální řešení.

 


 

Slovo hummer se jinak píše a jinak vyslovuje. Zde uvádíme nejčastější překlepy při psaní slova Hummer:

  • Hummr - jízda hummrem
  • Humr - jízda humrem
  • Humer - jízda Humerem
  • Hammer - jízda Hammerem
  • Hammr - Jízda Hammrem
  • Hamr - Jízda Hamrem
  • Hamer - Jízda Hamerem

Pro někoho je to Hamer. Pro jiného zase Hammr, Hammer, Hamr, Hmmr, Humer, Hummr či Humr. Správný název pro toto vozidlo je Hummer. Hummer je off-roadové vozidlo z dílny automobilového koncernu General Motors.

Pokud tedy na internetu hledáte informace o těchto autech, zážitcích a dárkových poukazech, pamatujte, že správný výraz je Hummer.Nejnovější články

Hummer Centrum Praha

Hummer Centrum Praha Horní Počernice je největší hummer centrum v ČR. Na okraji Prahy nabízí jízdy vozy Hummer H2 a Humvee. Darujte hummer jízdy v tomto originálním centru. celý článek