Relaxační víkend podle vašich představ

Podívejte se na námi nabízené relaxační víkendy a vyberte si ten, který je přesně podle vašich představ. Máme pro vás víkendy na různých místech České republiky, s různými balíčky relaxačních a wellness procedur. Na své si přijdou milovníci whirpoolu, sauny, masáží i neobvyklých pivních lázní. Vybrat si můžete z rozličných lokalit – pojedete radši do malebných jižních Čech, na sluncem a vínem provoněnou Moravu nebo se necháte hýčkat v jednom z hotelů přímo v hlavním městě Praha?

Relaxační víkend s vůní a chutí piva

O pivních lázních jste již určitě slyšeli. Ale už jste je navštívili? Zažili jste báječnou pivní koupel, při které si můžete čepovat pivo z vlastního soudku? Pokud ne, neváhejte a vyberte si z naší nabídky víkendů v pivních lázních. Zažijete netradiční relaxaci, odpočinete si a odnesete si spoustu zážitků. Nabízíme exkluzivně pobyty v osmi pivních lázních po celé České republice.

Relaxační víkend jako dárek

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim poukaz na relaxační víkend jako dárek. Překvapíte originálním nápadem a potěšíte hezkým a užitečným dárkem. Každý si rád odpočine od pracovního stresu a nechá se hýčkat profesionály z oblasti wellness. Relax víkend je báječným dárkem pro ženy i muže každého věku. Dárkový certifikát vám navíc zabalíme do krásné krabičky a budete tak mít dárek připraven přímo k věnování obdarovanému.

Proč pořídit relaxační víkend právě u ESENNCE.cz

ESENNCE.cz je zážitková agentura, která v ČR patří k nejstarším firmám tohoto typu. Za dobu svého působení získala certifikáty ověřující kvalitu a bezpečnost nákupu – Ověřeno zákazníky, Garance nákupu a APEK Certifikovaný obchod. Spokojení zákazníci již několikrát hlasují každoročně pro ESENNCI v soutěži Shop Roku a několikrát po sobě ji zvolili vítězem v kategorii Dárky a zážitky.

Nejnovější články

Relaxační víkend pro ženy

Odpočiňte si stylově a dopřejte si relaxační víkend pro ženy. Vybrali jsme pro vás takové víkendy, které si užije každá žena – plné wellness procedur, masáží a příjemného odpočívání. Darujte relaxační víkend pro ženy! Obdarované uděláte radost originálním dárkem, který si užije a navíc udělá něco pro své tělo.

celý článek

Odebírejte newsletter

Přihlaste se k odběru novinek, akčních nabídek a nejlepších tipů na dárky z naší nabídky.

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • osminásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 17ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.

Odebírejte newsletter

Přihlaste se k odběru novinek, akčních nabídek a nejlepších tipů na dárky z naší nabídky.