0

Zážitková gastronomie

Zážitková gastronomie je dnes v oblibě, darujte originální gastronomické zážitky jako dárek. Konzumace dobrého jídla je pro většinu z nás již sama o sobě velmi příjemným okamžikem, a když k tomu přidáme ještě nevšední prostředí a příjemnou společnost, tak máme zaděláno na vskutku jedinečné a nezapomenutelné zážitky pro gurmány i gurmety, a nejen pro ně.

Zážitková gastronomie zažívá v poslední době nebývalý rozmach a zážitkové restaurace, rostou jako houby po dešti. Zážitková gastronomie má své místo také v nabídce zážitků od naší zážitkové agentury, stačí si tedy jen vybrat gastronomický zážitek, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

Hlavním smyslem zážitkové gastronomie je především to, aby bylo při konzumaci pokrmu zaměstnáno co nejvíce smyslů. Kromě samozřejmé výjimečné chuti a vůně je neméně důležitá také vizuální stránka pokrmu a v neposlední řadě také samotné prostředí, kde se tento nezapomenutelný zážitek odehrává. Kromě luxusních podniků se může zážitek odehrávat také v komornějších, ale o to více stylových prostorách, které nabídnou konzumentům o mnoho větší soukromí a více romantiky.

Mezi nejlepší zážitky z okruhu zážitkové gastronomie, které najdete v naší nabídce, bezesporu patří například Pravá středověká hostina. Tento jedinečný zážitek se odehrává v naprosto dokonalé replice středověké krčmy z 15. století, a kromě jedinečného gurmánského zážitku vás čeká také bohatý doprovodný program, při kterém budete mít šanci na vlastní kůži okusit středověký život. Milovníci dobrého piva zase zajisté nepohrdnou jedinečnou večeří v prostředí klášterního pivovaru. Každý si zkrátka vybere to své.

Pravá zážitková gastronomie však může probíhat také přímo u vás doma! Díky nabídce jedinečných kurzů, které probíhají pod vedením specialistů na danou kuchyni přímo u vás doma, máte šanci proniknout do světa luxusní kuchyně a přitom zůstat v příjemném prostředí vašeho domova.Nejnovější články

Gastronomický zážitek

Hledáte-li opravdový gastronomický zážitek, jste na správném místě.Podívejte se na naši nabídku gurmánských zážitků a vyberte si ten pravý. S našimi gastronomickými zážitky si nejen pochutnáte na výborném jídle, ale navíc se skvěle pobavíte.

celý článek

Máte rádi dobré jídlo a pití? Nejste jediní!

Není nad to, pochutnat si na výborném obědě nebo večeři, zvlášť pokud jste si jídlo uvařili sami. A co teprve dát si poté dobrou kávu nebo čaj? I když se považujete za opravdové gourmety, stále na sobě můžete pracovat. A jestli o svém kuchařském umění pochybujete, nezoufejte! Nechte se nalákat na kurzy, kde se můžete zlepšit pod dohledem profesionálů! celý článek