0

Let vrtulníkem

Let vrtulníkem je nezapomenutelný zážitek. Dopřejte si tento zážitek Vy osobně nebo darujte let vrtulníkem jako originální dárek.

Poukaz na let vrtulníkem obdržíte v luxusní krabičce, která obsahuje také průvodní dopis se všemi informacemi a Vaše osobní věnování. Držitel poukazu si sám zvolí termín letu vrtulníkem.

Let vrtulníkem

Vyhlídkový let v klimatizovaném vrtulníku je jedinečný zážitek, který vám zaručeně utkví v paměti. Pohlédněte na svět z ptačí perspektivy. Zažijte nebeskou romantiku. Kupte si dokonalý zážitek a připravte se na vyhlídkový let vrtulníkem. Vychutnejte si nezapomenutelné chvíle v oblacích. Poznejte tajemství, která se skrývají v různých výškách nad zemí. A nechte se fascinovat zářivě modrou oblohou a překrásnou krajinou pod vámi. 

Vyhlídkový let vrtulníkem

Vyhlídkový let v klimatizovaném vrtulníku je jedinečný zážitek, který vám zaručeně utkví v paměti. Pohlédněte na svět z ptačí perspektivy. Kupte si dokonalý zážitek a připravte se na vyhlídkový let vrtulníkem. Vychutnejte si nezapomenutelné chvíle v oblacích. Poznejte tajemství, která se skrývají v různých výškách nad zemí. A nechte se fascinovat zářivě modrou oblohou a překrásnou krajinou pod vámi. 
Darujte svým blízkým fantastické dárky. Udělejte radost lidem, na kterých vám opravdu ze srdce záleží. Věnujte jim ten nejcennější dárek na světě – krásné vzpomínky. Dejte jim zážitkový poukaz na vyhlídkový let vrtulníkemVyhlídkový let vrtulníkem je kouzelný zážitek, který potěší každou romantickou duši. Díky naší zážitkové agentuře můžete tyto neopakovatelné zážitky darovat svým nejbližším i vy.

Poukazy na let vrtulníkem

Máte v okolí někoho, kdo tajně sní o letu vrtulníkem? Splňte mu jeho dětský sen. Kupte mu poukaz na vyhlídkový let vrtulníkem. Poukazy zasíláme ve zdobené dárkové krabičce. Součástí balení je i osobní věnování. Nezapomeňte jej proto vyplnit v objednávkovém formuláři. Ať obdarovaný ví, od koho dostal tento magický zážitkový poukaz. Obdarovaný si jen vybere vhodný termín a předloží na místě dárkový poukaz z krabičky. A pak se vydá na nezapomenutelný vyhlídkový let vrtulníkem. 

Let vrtulníkem cena

Chce si také levně koupit nějaký zážitek? Usilujeme o to, aby cena za naše zážitky byla pro vás vždy co nejvýhodnější. S obchodními partnery tvrdě smlouváme. Snažíme se vyjednat ty nejlepší ceny pro naše zákazníky. Výsledkem této naší usilovné práce je vždy výrazná sleva na vybrané zážitky.