0

Pivní lázně

Vyzkoušejte pravé pivní lázně. Dopřejte si nádherný zážitek v luxusních pivních lázních. Kompletní nabídka nejlepších pivních lázní po celé České republice. Neváhejte a dopřejte si odpočinek v originální pivní lázni.

Pivní koupel je vynikající dárek pro vaše blízké! Darovat můžete certifikát na pivní lázně pro jednu nebo pro dvě osoby, obdarovaní si následně sami vyberou termín svého zážitku.

Dáváte přednost relaxačním procedurám a masážím nebo si raději pochutnáte na dobrém jídle? V nabídce máme různé varianty zážitkových balíčků v pivních lázních, stačí si vybrat ten, který se vám bude líbit nejvíce.

Pivní lázně se v posledních letech staly velmi oblíbenými a není se čemu divit, originální relaxace, voňavé pivní koupele a výborné místní pivo dělají z návštěvy každých pivních lázní jedinečný zážitek.

Pivní lázně

Poslední dobou stále oblíbenější lázeňská procedura. Když se řekne „pivní lázně“, někomu se možná vybaví obrovská budova nebo místo, kam se sjíždí pacienti z celé republiky na týdenní ozdravné pobyty. Pravda je taková, že jde sice o lázeňskou proceduru, ale pivní lázně jsou zpravidla v menším měřítku a procedura trvá v řádu hodin. To ale nic neubírá na jejich účinku a prospěšnosti pro lidský organismus. Možná jsou to právě účinky, které tuto proceduru proslavují. Na oblíbenosti pivních lázní má dozajista podíl i originalita a příjemné prostředí, které při procedurách navštívíte.

Pivní lázně jsou jen na několika místech v České Republice a je to dáno zejména technologickou náročností provozu. Někdo možná mávne rukou a konstatuje, že není nic složitého na napuštění vody a smícháním pár bylinek s pivními kvasnicemi. Dovolte nám přiblížit celý proces procedury, kterou pivní lázně nabízejí.

Účinky pivní lázně

Již v dávných dobách bylo objeveno, že slad, který vzniká při výrobě piva kvašením ječmene a chmelu, má blahodárné účinky na tělo i organismus. Lékařské výzkumy potvrdili, že tento extrakt je bohatý na enzymy a blahodárně působí nejen na vlasy, pleť a další části těla, ale má také příznivý vliv na zlepšování obranyschopnosti organismu. Detoxikační účinky a podpora buněčného metabolismu rozhodně nejsou poslední pozitiva pivní lázně. Vzhledem k tomu, že pivní lázeň se aplikuje formou koupele při teplotě 35 až 37 stupňů, dochází k prohřátí kloubů a uvolnění svalů. Pivní lázně se tak řadí mezi několik málo lázeňských procedur, které přispívají nejen ke zlepšení obranyschopnosti lidského těla, ale jsou komplexní ozdravnou kúrou jak pro tělo, tak pro organismus. To vše bez nutnosti týdenní ho pobytu někde Luhačovicích nebo Karlových Varech. Kompletní proceduru můžete pojistit pitnou kúrou v podobě konzumace piva, které si sami natočíte přímo z pivní lázně.

Kde pivní lázně navštívit

Jak už jsme psali, pivní lázně jsou jen na několika místech České Republiky. Mezi nejznámější pivní lázně patří určitě ty v Chodové. Pivní lázně Chodová Planá, kde kromě této procedury můžete prožít další zážitek, tentokrát z oboru gastronomie. Součástí zážitku z naší nabídky pivní lázně Chodová Planá, je i pohoštění v pivovarské restauraci. Tento zážitek je určene také pro dva. Detaily naleznete zde pivní lázně pro dva.

Novinkou v naší nabídce jsou pivní lázně Praha. Jde o první pivní lázně v Praze pod chráněnou obchodní značkou „BBB – Bier Bottich Bad“. Tato originální receptura stará více jak deset let podléhá výrobnímu tajemství její autorky, rakouské hoteliérky Hedwig Bauerové. Také v Praze je možno prožít zážitek pivní lázně pro dva.

Ať už se rozhodnete pro kterékoliv pivní lázně, věříme, že splní vaše očekávání a pivní lázně navštívíte nejednou.



Nejnovější články

Pivovar Purkmistr

Areál pivovaru Purkmistr v Plzni Černicích je místem, kde najdete zábavu i odpočinek.

Užijte si návštěvu pivních lázní Plzeň anebo věnujte poukaz na zážitek v pivovaru Purkmistr jako dárek.

celý článek

Hotel Dvořák Tábor

Hotel Dvořák Tábor je unikátní wellness hotel, kde si užijete nádherné chvíle. Udělejte si výlet do Jižních Čech a navštivte pivní lázně Tábor.

Věnujte pobyt v hotelu Dvořák jako dárek, je to místo, kde se bude líbit každému.

celý článek

Pivovar Chodovar

Navštivte rodinný pivovar Chodovar, kde se již po staletí vaří výborné pivo. V areálu pivovaru jsou v provozu pivní lázně, rodinný hotel U sládka a výborné restaurace. Věnujte poukaz na pivní lázně nebo pobyt v Chodovaru jako dárek svým blízkým celý článek