DNES DOPRAVA ZDARMA: Ve dnech 13. - 16. listopadu využijte akce DNY DOPRAVY ZDARMA.
0

Pivní lázně Štramberk pro dva

Užijte si nebo darujte pivní lázně Štramberk pro dva a obdarovaná dvojice si užije společnou pivní lázeň v nádherné dřevěné kádi.

Štramberk
20+40 minut
2 osoby
OBJEDNAT OBJEDNAT 1 700,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
V prac. dnech 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Užijte si nebo darujte pivní lázně Štramberk pro dva a obdarovaná dvojice si užije společnou pivní lázeň v nádherné dřevěné kádi.

V nádherné lokalitě historického náměstí Štramberku se nacházejí pivní lázně, kde si obdarovaná dvojice užije pivní lázeň ve společné pivní kádi pro dvě osoby. Během lázně je možno pít pivo dle libosti. Po pivní lázni následuje příjemná relaxace na lůžku.

Nádherný zážitek v nádherné lokalitě. Štramberk, jemuž vévodí zřícenina hradu s věží zvanou Trúba, je neopakovatelný architektonický unikát. Urbanistický soubor lidové architektury valašských roubených chalup tvoří městskou památkovou rezervaci. Štramberk proslavily perníkové „Štramberské uši“, které zde pečou již dlouhá staletí.

Zážitek Pivní lázně Štramberk pro dva obsahuje:

  • originální pivní lázeň v pivní kádi pro 2 osoby (20 minut)
  • volnou konzumaci piva během lázně
  • relaxace na lůžku (40 minut)
PLATNOST CERTIFIKÁTU 12 MĚSÍCŮ

Počet osob:

2 osoby v jedné pivní kádi.

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Štramberk

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Štramberk jsou vhodné pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem.
Pivní lázně Štramberk se nedoporučují osobám po operacích srdce a těhotným ženám.

Pokud hledáte balíček pro jednu osobu, pak zvolte zážitek Pivní lázně Štramberk. Pokud máte zájem o víkendový pobyt, pak si můžete vybrat ubytování v hotelu Víkend v pivních lázních Štramberk nebo v roubence Víkend v pivních lázních Štramberk - roubenka.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 34

Cena: 1 700,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Pivní lázně: