0
Mám poukaz

Pivní lázně Olomouc pro dva

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pivních lázních Olomouc v moderním hotelu Clarion. Čeká na Vás nádherné wellness s vířivkou, saunou, pivními koupelemi a slámovými lůžky, kde budete na závěr relaxovat.

Olomouc
120 minut
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 100,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Dopřejte si příjemnou relaxaci v pivních lázních Olomouc v moderním hotelu Clarion. Čeká na Vás nádherné wellness s vířivkou, saunou, pivními koupelemi a slámovými lůžky, kde budete na závěr relaxovat.

Pivní lázně BBB Olomouc Vám zajistí dokonalou relaxaci a odpočinek. Nejprve se uvolníte ve vířivce a finské sauně. Poté již následuje úžasná pivní lázeň pro dva a nakonec relaxace na lůžku se slámou. Pivní lázeň pro dva si užijete v naprostém soukromí. V místnosti s pivní lázní budete pouze Vy dva, dřevěná káď s pivní koupelí a džbánek piva na osvěžení.

Pivní lázeň Bier.Bottich.Bad® je blahodárná pro každého. Lidé s kožními problémy jsou nadšeni, ale rovněž lidé trpící špatným prokrvením končetin si účinky koupele pochvalují. Voda o teplotě 35 + 2°C je  obohacena přísadami, ze kterých se vaří pivo, jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd. Po pivní lázni následuje relaxace a odpočinek v délce 30 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Zážitek Pivní lázně Olomouc pro dva obsahuje:

  • whirpool, finská a parní sauna s relaxací (1 hodina)
  • originální pivní lázeň v pivní kádi pro 2 osoby (20 minut)
  • Volnou konzumaci piva během lázně
  • Relaxace na lůžku s ovesnou slámou (30 minut)

Sezóna:

Celoročně.

Počet osob:

2 osoby

Trvání:

120 minut

Lokalita:

Olomouc - Clarion Congress Hotel

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Olomouc pro dva jsou vhodné pro všechny. Pouze osoby s vysokým krevním tlakem, křečovými žilami a srdečními chorobami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem. Pivní lázně Olomouc pro dva se nedoporučují osobám po operacích srdce a ženám v těhotenství.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 42

Cena: 2 100,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Pivní lázně: