0

Víkend pro dva

Víkend pro dva

Rádi trávíte víkendy ve dvou? Tak právě pro vás zde máme několik tipů na nezapomenutelný víkend pro dva.

Mohlo by se zdát, že víkend pro dva se hodí více jako dárek na Valentýna nebo k Vánocům. Něco pravdy na tom je, ale víkend pro dva je vhodný nehledě na svátek nebo datum.

 

Víkend pro dva je určen nejen těm, kteří mají nějaké výročí seznámení, prvního polibku nebo zasnoubení. Víkend pro dva je určen také těm, kteří jsou pracovně zaneprázdněni a chtějí si společně užít alespoň volné víkendy. Víkend pro dva můžete věnovat také jako dárek u příležitosti výročí nebo jako svatební dar.

Romantický víkend pro dva zamilované

Romantika a láska jdou ruku v ruce následujícím zážitkům. Zámecká romantika na Hluboké je ideálním dárkem pro romanticky založené. Noc v zámeckém apartmá, pětichodová večeře a snídaně na pokoj. To jsou jen některé části tohoto okouzlujícího víkendu pro dva. Další víkend pro dva se odehrává na Znojemsku a najdete ho pod názvem romantický víkend Znojmo. U tohoto zážitku si dopřejete relaxace plnými doušky. Čtyřhvězdičkový hotel, večeře při svíčkách, aquacentrum a tak dále. Víkend pro dva má mnoho podob a my vám nabízíme více jak třicet z nich.

Víkend pro dva dobrodruhy

Ne každý z nás je romantik a ne každému se zavděčíte pobytem v luxusním apartmá. Pro ty, kteří rádi objevují a poznávají nové věci, rádi navštěvují nová místa a vyhledávají netradiční zážitky, máme také širokou nabídku. Můžete prožít adrenalinový den v Krkonoších, kde na vás čeká jedna z nejvyšších houpaček v Evropě, bungeetrampolína, nebo sjezd z hřebenů Krkonoš na terénních koloběžkách. Dále je zde vyhlídkový let pro dva nebo vyhlídkový let vrtulníkem.

Wellness víkend pro dva

Kdo z nás nebyl někdy unavený. Pokud chcete odpočívat s partnerem, je pro vás víkend pro dva ideálním prostředkem. Například wellness víkend pro dva, při kterém si dopřejete whirpool, saunu, masáže a to vše v prostředí luxusního hotelu, ve kterém budete ubytováni. Dalším místem vhodným k odpočinku je lázeňský hotel v Poděbradech. Zde se můžete poddat bylinné koupeli, podvodní masáži, bazénu s whirpoolem a dalším radovánkám.

Relaxační víkend pro dva

Každý si zaslouží relaxaci. Pokud hledáte příjemný relaxační víkend pro dva, můžete vyzkoušet relaxační víkend v Krkonoších. Tento relaxační víkend prožijete v příjemném čtyřhvězdičkovém hotelu a relaxovat budete ve vynikajícím relaxačním centru, kde na Vás čeká sauna, whirpool, masáž a rašelinový zábal. Neváhejte a vyzkoušejte tento relaxační víkend.

Pobytový víkend pro dva

Rádi byste vyrazili někam na víkend s partnerem? Chcete, aby byl víkend něčím zvláštní? Tak zkuste víkend v Jizerkách. Kromě hotelu je vám k dispozici welness centrum a večer si můžete okořenit čokoládovým fondue. Další víkend pro dva můžete prožít na vodě. Zážitek víkend na jachtě zavání dobrodružstvím mořeplavců. Dva dny pod napnutými plachtami nejsou pro každého a o to více, je to víkend pro dva, na jaký se nezapomíná. Další takové zážitky najdete o řádek níže.

Nezapomenutelný víkend pro dva

Dopřejte sobě nebo oslavencům víkend pro dva, na který budou dlouho vzpomínat, nebo dokonce nikdy nezapomenou. Noc na Chateau Mcely mezi tyto zážitky určitě patří. Kdo by taky zapomněl na noc v luxusním apartmánu a romantickou večeři při svíčkách. Dále na vás čeká například piknik v trávě anglického parku.

Jak vidíte, víkend pro dva je studnicí plnou romantiky, dobrodružství a překvapení. Nám nezbývá nic než popřát vám, ať je takových víkendů ve vašem životě plno.