Dárky pro muže

Vytrhněte chlapa ze stereotypu!

Máme tipy na velkolepé dárky pro všechny muže. Originální dárky pro muže zdravě nakopnou, lázně či polárium nabijí novou energií. Dopřejte mu jízdu v silném autě nebo adrenalin ve vzduchu při skutečném akrobatickém letu. Aby přišel na inspirativní myšlenky, může se dokonce na zkoušku stát metařem nebo opravdovým pastevcem ovcí v Beskydech!

Pokud tedy hledáte dárky pro muže k narozeninám, k výročí nebo prostě jen vtipné, netradiční a originální zážitkové dárky pro muže, vítejte u nás.

Dárky pro muže - zážitky 

Přemýšlíte, jaký dárek letos vyberete pro svého přítele, manžela, tatínka, dědečka, bratra, kamaráda nebo spolupracovníka? Hledáte dárky pro muže dle příležitosti k oslavě? Například dárky pro muže k narozeninám, k výročí, k Valentýnu, na Vánoce, a podobně. Máme dárky pro každého, bez rozdílu věku. Pro malého kluka, puberťáka, muže v nelepších letech i pro starší pány. U nás je z čeho vybírat. Ať se rozhodnete jakkoliv, dárky pro muže od Esennce jsou originální, netradiční a nepatří do skupiny stereotypu.

Dárky pro muže se vybírají snáze než pro ženy, nicméně i to není jednoduché. Pokud chcete dárkem potěšit, zaujmout a překvapit, vsaďte na jistotu a vyberte některý ze zážitků. Zážitky jako dárky bezesporu patří do skupiny netradičních dárků, o to více jsou vyhledávané a sami uvidíte, že neskončí někde v šuplíku nebo krabici jako dárky z let předešlých. Pojďme si některé dárky pro muže představit.

Dárky pro muže k narozeninám

Pokud hledáte dárek pro muže k narozeninám, který je sportovec tělem nebo duší, sem patří i ti kteří jen leží u televize a fandí při sportovním utkání, překvapte ho například dárkem v podobě zážitku adrenalinový den na bojišti nebo den na jachtě pro dva s výukou jachtingu. Pro milovníky golfu máme připraven zážitek s příznačným názvem golf, ten je určen všem kteří si chtějí golf vyzkoušet předtím, než zaplatí členský průkaz do golfového klubu. Další sportovně laděné zážitky najdete v kategorii sport.

Adrenalinové dárky pro muže

Adrenalinové dárky pro muže - máme pro Vás velký výběr. Pokud muž, kterého chcete obdarovat, patří mezi ty, pro které je každé nebezpečí výzvou, určitě jej potěšíte zážitky, které mají společné synonymum – adrenalin. Adrenalinové dárky pro muže nejsou jen o rychlosti nebo výšce. Například při zážitku adrenalinový den Krkonoše jeho účastník absolvuje obří houpačku, mimochodem jedna z největších v Evropě, poté vyzkouší maxitrampolínu a ve finále bude sjíždět z vrcholu Medvědína na terénní koloběžce. Pro muže které to láká do vzduchu, máme například akrobatický let, let vrtulníkem nebo speciality typu let stíhačkou a Boeing 737.

Dárky pro muže k 40., 50. a 60. narozeninám

Pro muže, kteří už nevyhledávají nebezpečí, mají rádi svůj klid a pohodu, máme pár dárků. které je zvednou z křesla. Pokud tedy hledáte dárek pro muže ke čtyřicátým, padesátým nebo šedesátým narozeninám, jste tady správně. Co třeba relaxace v podobě zážitku pivní lázně jako dárek pro muže k 40. narozeninám? Velký výběr zážitků ideálních jako dárky pro muže k 50. narozeninám. Darujte netradiční zážitky jako dárky pro muže k 60. narozeninám. Škola smyku, jízda hummerem, vyhlídkový let letadlem a další zážitky.

Dárky pro muže k výročí

Velký výběr zážitků ideální jako dárky pro muže k výročí. Zážitky jskou originální dárky, které potěší každého muže. Darujte adrenalinové, relaxační nebo auto moto zážitky k výročí.

Dárky pro muže k Vánocům

Skvělé dárky pro muže k Vánocům jsou zážitky. Darujte adrenalinové, auto moto nebo relaxační zážitky z naší široké nabídky jako dárky pro muže k Vánocům.

Netradiční dárky pro muže

Pokud vás nic z výše zmíněných zážitků neoslovilo, nenadchlo nebo vám prostě nic nepadlo do oka, věřte, že následující zážitky jsou bomby. Tyto netradiční dárky pro muže jsou jedinečné pro svoji originalitu a nejčastěji se objednávají pro muže, kteří v životě vítají krátkodobé změny nebo chtějí vybočit z každodenního stereotypu. Kdo by odolal možnosti stát se popelářem, vyzkoušet si bagrování, nebo si vyčistit hlavu při pasení ovcí v Beskydech.

Nyní máte pár tipů na dárky pro muže k narozeninám a dalším příležitostem. Věříme, že si z naší nabídky vyberete.

Nejnovější články

Luxusní dárky pro muže

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší luxusní dárky pro muže. Udělejte radost svým blízkým a věnujte některý z našich úžasných zážitků. Zážitkový dárek, který vyberete, vám krásně zabalíme a pošleme na adresu, kterou si určíte, již do druhého pracovního dne.

celý článek

Dárky pro tatínka

Zde jsme pro vás připravili tipy na zážitkové dárky pro tatínka, které jsou originální a zaručeně udělají vašemu tatínkovi radost.

Vybraný zážitek ve formě dárkového poukazu hezky zabalíme a doručíme na vaši adresu do druhého pracovního dne. Překvapte tatínka něčím novým a netradičním a věnujte mu zážitek jako dárek!

celý článek

Dárky pro přítele

Váš přítel si jistě zaslouží originální dárek namísto tradičních trenek nebo hrnku na kafe. Překvapte ho letos něčím opravdu netradičním, darujte mu zážitek, na který jen tak nezapomene. Připravili jsme pro Vás nápady na dárky pro přítele,  kterými mu ukážete, jak moc Vám na něm záleží. A až budete slavit Vy, můžete se těšit, čím Vás překvapí. Mužská ješitnost mu nedovolí odbýt Vás květinou, když Vy jste mu věnovala splněný sen.

celý článek

Tipy na dárky pro muže

Pokud marně přemýšlíte nad originálním dárkem pro manžela, přítele, tatínka nebo třeba kamaráda, který by ho překvapil a potěšil, už nemusíte! Připravili jsme pro Vás výborné tipy na dárky pro muže, které jsou nevšední, a rozhodně s nimi obdarovanému muži uděláte radost.

celý článek

Dárkové poukazy pro kluka

Každý kluk raději než ponožky nebo knihy dostává dárky, které jsou neobyčejné, originální a zábavné. Když je navíc takový dárek již z dálky cítit adrenalinem a dobrodružstvím, spokojenost je zaručena. Právě takové tipy na dárky Vám zde nabízíme.

Zážitkové dárkové poukazy pro kluka jsou výborným řešením originálního a netradičního dárku pro každého mladého muže.

celý článek

Dárkové poukazy pro dědu

S vymýšlením originálního dárku pro dědu bývá problém. Netrapte se přemýšlením a podívejte se na naše tipy na zážitkové dárkové poukazy pro dědu. Nejen, že budete mít postaráno o netradiční dárek, který dědu potěší, ale také nakoupíte jednoduše z Vašeho domova nebo kanceláře a druhý den Vám dárek doručíme.

Dárkový poukaz pro Vašeho dědu zabalíme do krabičky, přidáme elegantní průvodní dopis s Vaším osobním věnováním a balíček navíc ozdobíme stuhami. Na Vás zbude už jen dědečkovi popřát všechno nejlepší a dárek předat.

celý článek

Dárkové poukazy pro tatínka

Přemýšlíte, jaký dárek pořídit tatínkovi k narozeninám či letošním Vánocům? Dochází vám nápady a čas na realizaci? Vyberte si z naší nabídky zážitků a objednejte tatínkovi dárkové poukazy. Krabičku s dárkovým poukazem a průvodním dopisem s Vaším osobním věnováním doručíme již druhý den po objednání na Vámi zvolenou adresu. Pokud opravdu spěcháte, můžete si balíček s dárkovým poukazem pro tatínka vyzvednout v naší kanceláři v Praze ještě ten samý den.celý článek

Dárkové poukazy pro přítele

Buďte originální a darujte letos něco nového. Vyberte si u nás z nabídky zážitků a objednejte dárkové poukazy pro přítele.

Nákup u Esennce.cz je jednoduchý a rychlý, dárkový poukaz pro přítele Vám doručíme do druhého dne v dárkové krabičce. U nás pořídíte dárek i na poslední chvíli bez jakýchkoliv starostí.

celý článek

Dárek pro dědu

Chcete koupit originální dárek pro dědu? Právě zde pro Vás máme mnoho dobrých tipů. Vyberte z naší široké nabídky zážitků, ve které mimo jiné najdete zajímavé nápady na dárky pro dědu. Využijete našich profesionálních služeb, pomůžeme Vám s výběrem netradičního dárku pro dědečka i pro ostatní členy rodiny. Vy si jen vyberete, my dárek hezky zabalíme a pošleme na Vámi určené místo.

celý článek

Luxusní dárky

Pokud hledáte opravdu neobyčejný luxusní dárek pro někoho speciálního, zde jste na správném místě. Nabízíme vám výběr toho nejlepšího z naší nabídky, luxusní dárky pro náročné, které jinde stěží seženete.

Darujte jeden z našich nádherných zážitků a dopřejte obdarovanému zažít něco unikátního.celý článek

Originální dárky pro muže

Máme pro Vás spousty originálních dárků. Originální dárky pro muže jsou v poslední době velmi žádané. Muži mají více času a tedy i více chuti si užít života. Dopřejte jim to. Jistě se Vám odmění neutuchající věrností a oddaností.celý článek

Valentýnské dárky pro muže

Valentýn je svátkem zamilovaných a tak i dárky k tomuto svátku by měli mít nádech romantiky a náklonnosti k partnerovi. Máte pravdu, když si myslíte, že vybrat Valentýnské dárky pro muže je složitější.celý článek

Vánoční dárky pro muže

Už přemýšlíte, co najde váš muž pod stromečkem? Pro letošní Vánoce máme několik tipů, jak překvapit a být originální. Možná splníte svému muži jeho klukovský sen.celý článek

Vánoční dárky pro muže

Nevíte si rady s výběrem vhodného vánočního dárku pro vašeho partnera, tatínka, dědečka, zkrátka originálního vánočního dárku pro muže? Hledáte nezapomenutelné vánoční dárky pro muže? Darujte úžasné zážitky!celý článek

Zážitkové dárky pro muže

Přemýšlíte čím tentokrát obdarovat vašeho muže, tatínka, dědečka, přítele a další jedince z mužského pokolení? Darujte jim zážitkové dárky pro muže. Dopřejte jim opravdový zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.celý článek

Dárky k narozeninám pro muže

Inspirace na dárky k narozeninám pro muže. Pokud hledáte originální dárky k narozeninám pro muže, darujte zážitky. U nás naleznete širokou nabídku zážitků od adrenalinových, přes jízdy luxusními auty až po netradiční masáže.

celý článek

Adrenalinové dárky pro muže

Touhou nejednoho muže je vyzkoušet si, co všechno je v jeho silách, popřípadě si sáhnout až na své dno. Objevili jste ve své rodině, nebo okruhu přátel muže, který by tomuto popisu odpovídal?celý článek

Originální dárky pro muže

Originální dárky pro muže. Váš tatínek, přítel či manžel slaví narozeniny a vy stále marně přemýšlíte nad tím, čím mu uděláte radost?celý článek

Dárky pro muže k narozeninám

Nabízíme dárky pro muže k narozeninám. Specializujeme se na dárky pro muže. Ať jsou to dárky pro muže k narozeninám, k svátku nebo k výročí, vybrat ten správný nebývá vůbec lehké. S dárky od nás, překvapíte každého muže, přítele, tatínka nebo dědečka.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.