Romantický víkend

Darujte jeden z nádherných romantických víkendů. Podívejte se na naše tipy na romantické víkendy a vyberte si pro vás ten pravý. Darujte romantiku, darujte štěstí! Nabízíme romantické pobyty, které jsou ideální pro zamilované páry. Čeká vás krásné ubytování, večeře při svíčkách, wellness procedury a chvíle plné společné relaxace a odpočinku. Udělejte radost svému milému nebo milé a dopřejte si romantický víkend.

Romantický víkend pro každého

Nabízíme víkendové pobyty na různých místech České republiky, dodavatele jsme vybírali pečlivě, aby se vám dostalo těch nejlepších a nejkvalitnějších služeb. V nabídce máme jak romantické pobyty v krajích s krásnou přírodou vybízející k romantickým procházkám, tak víkendy s ubytováním v hotelích ve městech, kde si užijete památky i kulturu.

Luxusní romantický víkend

Dopřejte si opravdový luxus a pozvěte svou lásku na romantický víkend do pohádkových hotelů. Exkluzivně nabízíme možnost víkendového pobytu pro zamilované na zámku Chateau Mcely, kde se budete cítit jako královský pár a bude o vás i tak postaráno. V Jižních Čechách se můžete ubytovat v zámeckém hotelu na Hluboké a dopřát si luxusní služby včetně sektu a kaviáru k snídani do postele.


Romantický víkend jako dárek

kRomantický víkendový pobyt se báječně hodí jako netradiční zážitkový dárek k výročí vaší svatby nebo jako originální svatební dar. Není hezčí dárek z lásky, než chvíle strávené jen a pouze ve dvou na romantickém místě. Jste spolu již nějaký ten pátek a myslíte si, že romantický víkend je jen pro čerstvě zamilované? Omyl! Osvěžte váš dlouholetý vztah krásným zážitkem ve dvou a zavzpomínejte na období líbánek.

Proč nakupovat u ESENNCE.cz

Patříme k nejdéle fungujícím zážitkovým agenturám v České republice, jsme stabilní firma spolupracující pouze s nejlepšími dodavateli. Získali jsme si spoustu spokojených zákazníků, kteří nás několikrát po sobě zvolili vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky. Jsme držiteli certifikátů Ověřeno zákazníky, Garance nákupu a jako první zážitková firma jsme získali také certifikát APEC Certifikovaný obchod.

Nejnovější články

Romantický víkend na zámku

S námi může strávit romantický víkend na zámku každý! Vyrazte za neopakovatelnými zážitky se svou drahou polovičkou a užijte si luxusu jen ve dvou. Věnujte romantický víkend na zámku jako dárek z lásky nebo jako originální svatební dar.

celý článek

Odebírejte newsletter

Přihlaste se k odběru novinek, akčních nabídek a nejlepších tipů na dárky z naší nabídky.

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • sedminásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 16ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.

Odebírejte newsletter

Přihlaste se k odběru novinek, akčních nabídek a nejlepších tipů na dárky z naší nabídky.