0

Kouzelná noc na zámku Chateau Herálec

Nabízíme Vám luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách.

Herálec
1 noc
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 5 975,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Nabízíme Vám luxus pětihvězdičkového boutique hotelu, unikátní designové ubytovaní a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách.

Pro všechny, kteří si chtějí užít nádhernou noc v luxusním zámeckém boutique hotelu Chateau Herálec, jsme připravili tento speciální pobytový balíček „Kouzelná noc na zámku pro dva“.

Zážitek Kouzelná noc pro 2 osoby obsahuje:

  • 1 NOC SE SNÍDANÍ pro 2 osoby
  • WELCOME DRINK a RŮŽE pro dámu na přivítanou.
  • SNÍDANĚ z převážně lokálních produktů, kterou si budete moci vychutnat v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás s LAHVÍ PROSECCA při svíčkách.
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU MERCEDES BENZ E-CLASS (duben- říjen) pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné 11 Kč/km. K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot (není zahrnuto v ceně balíčku). V případě zájmu prosím kontaktujte recepci během pobytu.
  • ZAPŮJČENÍ sportovních potřeb (nordic walking hůlky, zámecká crossová kola).
  • UNIKÁTNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU (péřové, aloe vera nebo antialergické polštáře - víme, jak důležitý je dobrý spánek, a pro Váš dokonalý odpočinek jsme pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabídne dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

Dopřejte si příjemné chvíle oddechu, lenošení, dobrého jídla a hezkých zážitků na zámku Chateau Herálec. Překvapte svého partnera nebo partnerku nezapomenutelnými okamžiky při společné romantické procházce anglickým parkem, kde můžete poslouchat šumění v korunách staletých stromů, či se projet v zámeckém kabrioletu a poznat tak krásy kraje Vysočina. Objevte kouzlo našeho zámeckého Wellness & Spa by  L’OCCITANE, kde v soukromí starobylé věže při svíčkách na Vás bude čekat vířivka s lahví Prosecca a pod elegantními klenbami v naší restauraci „Honoria“ si můžete vychutnat vybrané lahůdky z naší zámecké kuchyně.

Pro Váš ničím nerušený spánek jsme připravili speciální pillow menu a matrace z líné pěny, na kterých se spí jako na obláčku. Ráno po probuzení si budete moci vychutnat snídani z převážně lokálních produktů v pohodlí Vašeho pokoje či v zámecké restauraci.

Trvání:

2 dny – 1 noc.

Sezóna:

Celoročně

Lokalita:

Herálec

Cena: 5 975,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Wellness pobyty: