0

Rodinný pobyt v aquaparku Praha (2 dny, 1 noc)

Hurááá do aquaparku! Na dva dny i s ubytováním! Splňte sen svým dětem a vezměte je na dva dny do největšího aquaparku u nás a to včetně ubytování v luxusním hotelu přímo v areálu aquaparku.

Praha
2 dny
2 dospělí + 2 děti
OBJEDNAT OBJEDNAT 6 800,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Hurááá do aquaparku! Na dva dny i s ubytováním! Splňte sen svým dětem a vezměte je na dva dny do největšího aquaparku u nás a to včetně ubytování v luxusním hotelu přímo v areálu aquaparku.

Čekají Vás dva dny plné vodních radovánek v úžasném Aquaparku Praha a ubytování v luxusním hotelu Aquapalace, který je součástí tohoto areálu. Přímo z pokoje do bazénu a na skluzavky, žádné složité převlékání. Nádhera.

A pokud se budete u dětí střídat, můžete si odskočit relaxovat do největšího saunového světa u nás. Vstupné do saunového světa máte také v ceně tohoto balíčku.

Neváhejte, udělejte dětem radost a vydejte se do aquaparku. 

Zážitek Rodinný pobyt v aquaparku Praha (2 dny, 1 noc) obsahuje:

Pobyt pro celou rodinu (dvě osoby + 2 děti do 14,99 let): 
• 1x ubytování na 1 noc v rodinném pokoji s bohatou snídaní formou bufetu
• Volný neomezený vstup do aquaparku 
  (v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hod, následující den  od 10:00 do 22:00 hod.)
Volný neomezený vstup do Saunového světa (14 druhů saun, bazén, vířivky) 
  (v den příjezdu od 14:00 do 22:00 hod, následující den od 10:00 do 22:00 hod.)
Volný neomezený vstup do moderního dvoupodlažního Fitness centra
Župan (pro dospělé) je během celého pobytu zdarma k dispozici na pokoji
• Doprava Aquabusem ke stanici metra “Opatov” a zpět zdarma 

Trvání:

2 dny, 1 noc.

Sezóna:

Celoročně, kromě měsíce července a srpna.

Lokalita:

Praha - Čestlice

Jak je postaráno o děti

Aquapalace Hotel Praha se těší velkému zájmu dětských zákazníků a proto se služby hotelu plně přizpůsobily potřebám rodin s dětmi. Přestože největší atrakcí zůstane bezesporu návštěva velkolepého aquaparku, pobyt v hotelu je pro dětského hosta neméně skvělým zážitkem. Malý klient si v průběhu celého pobytu užívá stejného komfortu a péče, jako jeho rodiče.

Aquapark Čestlice a hotel Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní relaxační komplex. Jedná se o největší aquapark ve střední Evropě, který se rozkládá na ploše 9150 metrů čtverečných a je přímo spojený s hotelem.
Aquapark Čestlice je rozdělen na tři paláce. Palác dobrodružství, který nabízí 6 tobogánů, 3 strmé skluzavky, spacebowl a divokou řeku. V Paláci pokladů se nachází umělé vlnobití, brouzdaliště a skluzavky.
Relaxovat můžete ve vířivkách, na masážní lavici nebo v bazénu v Paláci relaxace. V letních měsících můžete relaxovat ve venkovní zóně, kde najdete lehátka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště.

Saunový svět

Saunový svět vás zaujme výběrem z dvanácti druhů saun. K prohřátí organismu, uvolnění a detoxikaci těla slouží klasické finské sauny, římské lázně nebo venkovní severský srub či sauna v ruském stylu. K ochlazení po saunování se nabízí řada speciálních aromatických sprch a ochlazovacích bazénků, k relaxaci jsou k dispozici vířivky a relaxační zóny.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 136

Cena: 6 800,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Netradiční pobyty: