Dárky pro ženy

Pokud hledáte originální dárky pro ženy, vybírejte z naší speciální nabídky dárků pro ženy. Vybrali jsme pro Vás nejoblíbenější dárky pro ženy z naší nabídky. Zážitkové dárky pro ženy potěší každou ženu. Pokud si nebudete jisti, který zážitek vybrat, konktaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Vybrat správný dárek pro ženu není lehké. Je pravda, že květinou se nedá nic zkazit nebo že bižuterie potěší, ale pokud hledáte originální dárky pro ženy je to těžší. Ženy jsou totiž na tyto věci velmi citlivé a vnímavé. Proto je důležité vybrat správný dárek. Pokud hledáte dárek pro přítelkyni, milenku, sestru, babičku nebo dárek pro maminku, zkuste letos darovat zážitky. Zážitky jsou vhodné jako originální dárek při různých příležitostech, dárky pro ženy k narozeninám, k svátku, k Valentýnu nebo jinému výročí. A vánoční dárky pro ženy jsou také velmi důležité. Dárky k Vánocům doporučejeme kupovat včas a v klidu. Pokud nevíte jaké dárky koupit, máme pro vás tipy na dárky pro ženy, které zaručeně překvapí, potěší a jistě budou dlouho předmětem konverzace o něčem úžasném.

A jak to funguje? Obdarovaná žena obdrží nádhernou dárkovou krabičku s poukazem na zážitek a průvodním dopisem, na kterém bude Vaše osobní věnování. Obdarovaná si sama určí termín, kdy si daný zážitek prožije. Veškeré informace nalezne v dárkové krabičce na průvodním dopise.

Dárky pro ženy mají mnoho podob, i když jde pořád o zážitky. Dárky pro ženy, by se dali rozdělit na několik skupin, o kterých se dočtete níže. Najdete zde také tipy na dárky pro ženy, které již jsou nebo brzy budou maminkou.

Relaxační dárky pro ženy

Relaxační dárky pro ženy patří mezi nejoblíbenější dárky pro ženy. Která z žen by si ráda nedopřála pár hodin nebo celý den jen pro sebe. Relaxační dárky pro ženy zahrnují celou řadu různých procedur a wellness pobytů. Mezi nejvyhledávanější dárky pro ženy patří originální drbání, lázeň královny Kleopatry nebo medová lázeň se zázvorem. Pak je tu nespočet zážitků, jako jsou nejrůznější masáže nebo lázeňské a kosmetické procedury. Kterýmkoliv z těchto zážitků darujete radost a tolik potřebný odpočinek. Relaxační dárky jsou vhodné i pro seniory. Pokud tedy hledáte dárek pro babičku, neváhejte. 

Adrenalinové dárky pro ženy

Ano, i ženy holdují adrenalinu. Většinou nejsou tak bláznivé jako muži, ale odvaha se jim upřít nedá. Mezi nejpopulárnější adrenalinové dárky pro ženy patří adrenalinové zážitky jako bungee jumpingtandemový seskok padákem, akrobatický let nebo sedmimílové skákací boty. A když takový adrenalinový zážitek dostane třeba jako dárek, po jeho absolvování nadšením nešetří a radost se jí dlouho z tváře nevytratí.

Netradiční dárky pro ženy

Pokud jste nenašli nic v předchozích tipech, možná jsou právě pro vás určeny netradiční dárky pro ženy. Nejde o žádné extrémy nebo zážitky, které nejsou tak vyhledávané, právě naopak. Zde jsou zážitky, na které se rozhodně nezapomíná. Co říkáte například na dárek v podobě zážitku pasení ovcí v Beskydech, pivní lázně Praha, individuální lekce tance, astrologie, a tak dále. Pro ženy, které baví ruční práce, máme pár zážitků, při kterých rozšíří své obzory nebo získají pár nových zkušeností. Sem patří ozdobné balení dárků, malba na hedvábí nebo hrnčířský kruh.

Dárky pro těhotné ženy - nastávající maminky

Mezi dárky pro těhotné ženy většinou patří věci do výbavičky a nejrůznější hračky pro novorozence. Málokdo ale pamatuje na maminku samotnou. Dopřejte stávající nebo budoucí mamince dárek pro ni samotnou. Jako dárky pro těhotné ženy jsou vhodné například zážitky pillates pro těhotné ženy nebo těhotenský kurz.

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv dárek pro ženy, určitě uděláte obdarované velkou radost.

Nejnovější články

Dárky pro maminku

Maminka hraje v životě každého z nás velkou roli. Pečovala o nás, starala se, radila nám s problémy a vždy pro ni bylo naše štěstí na prvním místě. Odměňte se za její péči a lásku a věnujte jí neobyčejný dárek, který ukáže, jak moc si jí vážíte.

Darujte mamince zážitky a dopřejte jí neopakovatelné chvilky zábavy, odpočinku nebo dobrodružství.

celý článek

Dárkové poukazy pro přítelkyni

Přemýšlíte, čím obdarovat Vaši přítelkyni k Vánocům, narozeninám nebo výročí? Chcete jí věnovat něco neobyčejného a originálního, na co by ráda dlouho vzpomínala? Máme pro Vás tipy na dárkové poukazy pro přítelkyni, které jí umožní prožít netradiční zážitek.

V nabídce máme přes tři stovky zážitků roztříděných do dvanácti kategorií, takže jistě najdete ten pravý právě pro Vaši přítelkyni.

celý článek

Dárkové poukazy pro ženy

V naší nabídce najdete řadu zážitků, které jsou vhodné jako dárek pro ženy.

Obdarujte ženu dárkovým poukazem, věnujete jí originální dárek v podobě zážitku, který si užije a bude na něj dlouho vzpomínat. Dárkové poukazy pro ženu u nás zakoupíte jednoduše a rychle pomocí Vašeho telefonu nebo počítače.

celý článek

Dárkové poukazy pro maminku

Darujte něco neobvyklého a objednejte si u nás dárkové poukazy pro maminku. Zážitkový dárkový poukaz pro maminku je originální dárek, který potěší každou ženu.

Dopřejte mamince krásný zážitek a darujte ji poukaz na masáže nebo víkendový relaxační pobyt.

Dárkový poukaz pro Vaši maminku zabalíme do krásné krabičky a připojíme průvodní dopis s Vaším věnováním.

celý článek

Dárkové poukazy pro kamarádku

Udělejte radost své kamarádce a darujte jí dárkový poukaz na zážitky. Splňte kamarádce tajná přání a dopřejte jí nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu nebo odpočinku. Vyberte si zážitek z naší nabídky, který se Vaší kamarádce bude líbit, a nechte vše ostatní na nás. Dárkový poukaz pro kamarádku Vám hezky zabalíme do dárkové krabičky a pošleme na určenou adresu. Vy už pak jen budete přijímat díky a pochvaly od spokojené obdarované.
celý článek

Luxusní dárky

Pokud hledáte opravdu neobyčejný luxusní dárek pro někoho speciálního, zde jste na správném místě. Nabízíme vám výběr toho nejlepšího z naší nabídky, luxusní dárky pro náročné, které jinde stěží seženete.

Darujte jeden z našich nádherných zážitků a dopřejte obdarovanému zažít něco unikátního.celý článek

Dárek pro babičku

Jaký koupit dárek pro babičku? Vybrali jsme nejlepší tipy na dárky pro babičku, které babičku určitě potěší a přinesou jí mnoho radosti. Darujte tedy babičce nevšední dárek, který si určitě užije a bude na něj vzpomínat na každé další rodinné oslavě.celý článek

Tipy na dárky pro ženy

Originální dárky pro ženy v podobě populárních zážitků. Vítejte na stránkách agentury na zážitky Esennce.cz. Zde naleznete ty nejlepší tipy na dárky pro ženy.celý článek

Netradiční dárky pro ženy

Pestrá nabídka netradičních zážitků vhodných jako netradiční dárky pro ženy. Darujte netradiční masáže, romantické nebo relaxační zážitky.

celý článek

Originální dárky pro ženy

Zážitková agentura ESENNCE nabízí originální dárky pro ženy. Darujte originální zážitky jako netradiční dárek, který potěší každou ženu.celý článek

Dárky k narozeninám pro kamarádku

Hledáte dárek k narozeninám pro kamarádku? Inspirujte se u nás. Z naší nabídky na originální dárky k narozeninám pro kamarádku zajisté najdete vhodný dárek právě pro Vaši kamarádku. Obdržíte certifikát na vybraný zážitek v luxusní dárkové krabičce, který kamarádce s gratulací předáte. Přidejte kytičku a dárek pro kamarádku k narozeninám bude dokonalý. Naše dárky k narozeninám v podobě zážitku vykouzlí úsměv a sklidí úspěch.

celý článek

Zážitkové dárky pro ženy

Hledáte originální dárek pro ženu? Vybrat správný dárek je snadné. Vyzkoušejte zážitkové dárky pro ženy. Naše zážitkové dárky ve formě dárkových poukázek jsou originálním a netradičním dárkem pro ženy k narozeninám či k výročí. Překvapte svoji ženu a darujte jí poukaz na netradiční zážitek.celý článek

Dárky pro ženy k narozeninám

Přemýšlíte nad tím správným dárkem pro přítelkyni, maminku nebo ženu k narozeninám? Darujte nádherný zážitek!celý článek

Originální dárky pro ženy

Vaše maminka, kamarádka, přítelkyně, sestra bude brzy slavit narozeniny nebo svátek a vy pro ni stále ještě nemáte vybraný dárek?celý článek

Adrenalinové dárky pro ženy

Populární adrenalinové dárky pro ženy vybírejte z naší pestré nabídky. Mezi nejoblíbenější patří bungee jumping, akrobatické lety a tandemové seskoky padákem. Darujte adrenalinové dárky pro ženy a darujte vzpomínky plné vzrušení.

celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.