0
Mám poukaz

Větrný tunel - indoor skydiving

Jediný větrný tunel v České republice. Je to místo, kde můžete létat a vznášet se a vyzkoušet si volný pád bez nutnosti vyskočit s padákem z letadla.

Praha Letňany
3 minuty
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 200,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Jediný větrný tunel v České republice. Je to místo, kde můžete létat a vznášet se a vyzkoušet si volný pád bez nutnosti vyskočit s padákem z letadla.

V prosklené letové komoře o průměru 4,3 metrů a celkové výšce neuvěřitelných 14 m proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což je rychlost opravdového hurikánu. Vy však létáte v bezpečné výšce a pod neustálým dohledem zkušeného instruktora. Létání ve větrném tunelu je určeno všem dospělím i dětem od 5 let.

Zážitek Větrný tunel - indoor skydiving obsahuje:

• instruktáž a nácvik
• 3 minuty létání ve větrném tunelu s instruktorem
• zapůjčení ochranného obleční (kombinéza, helma a brýle)

Průběh:

Na zážitek se dostavíte 60 minut před Vaším letem. S sebou můžete vzít doprovod, který Vás může během letu sledovat, fotit či natáčet. Na recepci vyplníte prohlášení letce a poté následuje podrobná instruktáž a pozemní příprava od zkušených instruktorů (základní polohy těla, signály, díky kterým budete v průběhu letu komunikovat s instruktorem). Následně se oblečete do kombinézy, nasadíte si přilbu a brýle a jde se létat.

Omezení:

Létat může každý bez vážnějších zdravotních problémů.
Určeno také dětem od 5 let.
Nesmí létat: dětí mladší 5 let, těhotné ženy, osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek, osoby s poruchou krevního oběhu a srdce, osoby s problémy se zády, plotýnkami či jakýmkoli zraněním.

Počet osob:

1

Trvání:

1 hodina

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou Váš let natáčet a fotit.

Lokalita:

Praha Letňany


Počet bodů pro univerzální certifikát: 44

Cena: 2 200,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Adrenalin: