Letecký simulátor Boeing 737

Letecký simulátor pro Boeing 737 je nejprodávanější variantou mezi leteckými simulátory. Máte na výběr mezi třemi letovými scénáři. Nejlevnější variantou je letový scénář Star a přístání, kdy si vyzkoušíte start, krátký let a následné přistání s Boeingem 737 na letišti Ruzyně.

Milovníci létání a leteckých simulátorů přivítají hodinový scénář nazvaný Letecký trenažér Boeing 737, kdy si vyzkoušíte několik startů a přistání na různých letištích a za různých podmínek.

Adrenalinové zážitky Vám přinese scénář Zachraňtě Boeing 737, kde jako v nějakém akčním filmu se ocitnete na palubě Boeingu, který přišel o posádku. Je na Vás, abyste za pomoci rad, které budete dostávat přes vysílačku z letiště, dokázal s letadlem přistát.

Letecký trenažér Cessna

Pro zájemce o simulaci letu v Cessně, máme v nabídce také zážitky na leteckém trenažéru Cessna. Letecký trenažér Cessna je pohyblivý letecký trenažér. Můžete si vybrat mezi dvěma letovými scénáři. Pro první seznámení s leteckým trenažérem máme v nabídce scénář Můj první let. Zkušenější zájemci mohou vyzkoušet scénář Okolo světa.

Letecký simulátor Praha

Letecký simulátor Boeing i letecký simulátor Cessna se nacházejí v Praze. Pokud chcete darovat někomu tento netradiční dárek, darujte poukaz od naší zážitkové agentury. Obdarovaný si následně sám domluví termín letu na leteckém simulátoru podle toho, kdy se mu to bude hodit.

Letecký trenažér

Máte doma muže, který vždy snil o tom, že se stane pilotem dopravního či akrobatického letadla? Umožněte mu to. Letecký trenažér mu splní jeho dětský sen. Konečně se naučí řídit opravdový Boeing 737, legendární Cessnu či akrobatický letoun české výroby Zlín 242 L. Vyzkouší si řízení skutečného letounu na špičkovém leteckém trenažéru. Zkusí pilotovat letoun, zvládat krizové situace, vzlétat a přistávat s letadlem ve dne i v noci. Na trenažéru si vyzkouší různé letecké kousky a skvěle se zabaví.

Letecký simulátor a trenažér jako dárek

Muži jsou známí hračičkové, kteří si rádi hrají s moderní technikou. Proto přímo milují simulátory letadel. Darujte mu jeho vysněný dárek. Věnujte mu zážitek, při kterém může usednout do kokpitu. Posaďte jej na letecký trenažér. Nechte jej na vlastní kůži poznat, co vše musí dennodenně řešit dopravní piloti za letu. Umožněte mu prožít jeho vysněný letecký den.

Dárkový poukaz od naší agentury na zážitky obdržíte v dárkové krabičce spolu s průvodním dopisem, kde jsou kompletní informace k danému zážitku.

Naše firma se specializuje na zážitky, které přináší obdarovaným nezapomenutelné chvíle. Zážitkové dárky udělají vždy radost.

 

Nejnovější články

Letecké simulátory a trenažéry

Ať už jste fanda leteckých simulátorů nebo pilot který si chce rozšířit licenci, popřípadě získat další kvalifikaci, právě pro vás jsou určeny zážitky z naší nabídky leteckých simulátorů.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 12ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.