0

Dárky pro dva

Zážitek umí být silný. A ještě silnější je ve dvou.

Pokud hledáte dárek pro dvojici, pak naše dárky pro dva jsou ideální řešení. Darujte dárky pro dva a věnujte obdarovaným společnou radost. Představte si vzrušení spojené s darováním dárků a vynásobte ho dvakrát.

Dárek pro dva je vhodný pro kamarády, kolegy i partnery. Díky originálnímu dárku si budete mít ještě dlouho o čem vyprávět. Zážitky pro dva jsou ideální volbou. Víkend v pivních lázních uchvátí každého „pivaře“, ženy si užijí relaxační masáž.  Pro páry zajistíme romantickou i intimní atmosféru. S našimi dárky zjistíte, že láska prochází nejen žaludkem. Podívejte se s vaším partnerem na svět z balónu, nebo spolu prožijte den na jachtě s večeří při svíčkách.

Dárky pro dva

Velmi často hledané slovní spojení u příležitosti oslavy výročí partnerů nebo jako svatební dary. Ať už hledáte dárky pro vás dva nebo pro dva, které chcete potěšit, jste tu správně. Dárky pro dva jsou zde zastoupeny v hojném počtu a je z čeho vybírat. Teď už je jen na vás vybrat ten, o kterém si myslíte, že nejvíc potěší, zaujme a překvapí. Pár tipů na dárky pro dva jsme rozdělili do několika kategorií, ve kterých možná najdete přesně to, co jste hledali.

Romanické dárky pro dva romantiky

Sem patří zážitky při svíčkách na romantických místech, v příjemném prostředí, v klidu a pohodě. Jedním z mnoha takových zážitků je například romantická večeře na lodi. Originální a nevšední večer pro dva s večeří na lodi z třicátých let při plavbě po Vltavě. Mezi opravdu originální romantické dárky pro dva patří určitě také wellness víkend pro dva, kde si oba dopřejí First Class ubytování spolu se soukromím ve whirpoolu nebo sauně.

Adrenalinové dárky pro dva

Chcete-li obdarovat sportovně založený pár, vsaďte na den na jachtě pro dva. Tento zážitek pro dva je včetně minikurzu jachtingu. Mezi adrenalinové dárky pro dva patří například adrenalinový den Šumava, kde si vyzkouší sjezd kopce na koloběžkách, skákací boty a navštíví lanový park.

Relaxační dárky pro dva unavené

Darujte odpočinek a relaxační procedury. Tyto dárky pro dva jsou velmi oblíbené, protože při nich nemusí nic dělat nebo přemýšlet. Jediné co se od zúčastněných očekává, je relaxace a užívání si poskytovaných služeb a komfortu. Doporučujeme zážitek thajská masáž pro dva, prováděnou tradičními masérkami z thajských masážních škol. Kdo je na sladké, určitě ocení zážitek čokoládová masáž pro dva, při kterém dochází k uvolnění svalů, odplavení toxických látek z těla a ke zkrášlení a vyhlazení pleti. Mezi novinky v naší nabídce patří pivní lázně Praha, kde si obdarovaní dopřejí originální značkovou proceduru „BBB – Bier Botlich Bad“. Více se dozvíte v kategorii pivní lázně.

Dárky pro dva gurmány

Kdo by neměl rád speciality a jídlo jako z časopisu. Pro milovníky dobrého jídla a gastronomických zážitků máme připraven například kurz sushi u vás doma, při kterém budete zasvěceni do tajů přípravy tohoto tradičního japonského jídla. Komu se nechce jídlo připravovat, jistě ocení zážitek večeře v klášterním pivovaru, kde kromě vynikajícího jídla a piva, obdarovaní absolvují exkurzy do minipivovaru. Pro opravdu hladové krky máme zážitek, při kterém se ocitnou v krčmě patnáctého století a stanou se tak hosty pravé středověké hostiny, při které obdarovaným praskne břicho.

Originální dárky pro dva

S jistotou můžeme říct, že kterýmkoliv z našich zážitů věnujete něco originálního a netradičního. Avšak mezi opravdu nezapomenutelné originální dárky pro dva patří například let balónem pro dva, kde se obdarovaní podívají na svět z koše horkovzdušného balónu. Mezi velmi oblíbené z dárků  pro dva patří let vrtulníkem, a to buď nad Prahou, nebo Karlštejnem. ´

Dárky pro dva - poukazy pro dva

Pokud si nejste jisti, které dárky pro dva jsou ty pravé, věnujte dárkový certifikát. Na výběr máte z pěti různých od bronzového po královský. Obdarovaní pak mají možnost vybrat si zážitek dle vlastního uvážení a vám odpadají starosti, jestli jste vybrali správně.