0

Romantická noc v srdci Prahy

Prožijte nádherný zážitek přímo v srdci Prahy. Luxusní restaurace a vyjmečný apartmán uprostřed parku přímo u Malé Strany a Pražského hradu čeká na Vás.

Praha
1 noc
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 7 299,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Prožijte nádherný zážitek přímo v srdci Prahy. Luxusní restaurace a vyjmečný apartmán uprostřed parku přímo u Malé Strany a Pražského hradu čeká na Vás.

Dopřejte své lásce tento luxusní zážitek uprostřed Petřínského parku s překrásným výhledem na krásy staré Prahy. Nádherná lokalita, kde si naplno vychutnáte kouzelnou atmosféru historického centra Prahy. Romantická vyhlídka na Staré město, siluetu Pražského hradu a zákruty Vltavy proplétající se Prahou.

Romantickou noc prožijete v luxusním apartmá s nádhernou postelí s nebesy. Apartmá je zařízeno historickým nábytkem, nabízející romantické ubytování se vším komfortem dnešní doby. Apartmá jsou vybavena vlastní koupelnou a toaletou, TV se satelitním příjmem, minibarem, rádio s CD systémem, trezorem a telefonem s přímou volbou a přístupem na internet.

Večer si vychutnáte svou romantickou večeři v restauraci vyhlášené svou prvotřídní kuchyní a nádhernými výhledy. Zážitek Romantická noc v srdci Prahy obsahuje také květinu pro dámu a láhev sektu na přivítanou.

Zážitek Romantická noc v srdci Prahy obsahuje:

Romantické ubytování pro 2 osoby se snídaní
láhev sektu na přivítanou
květina pro dámu
romantická večeře pro dva (do limitu 1000,- Kč)

Počet osob:

2

Trvání:

1 noc.

Sezóna:

Celoročně mimo období Vánoc a Silvestra.

Lokalita:

Praha


Počet bodů pro univerzální certifikát: 146

Cena: 7 299,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Romantické pobyty: