Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem je skutečný adrenalinový zážitek. Profesionální tandem instruktor s Vámi absolvuje seskok z výšky 4000m. Neváhejte a zažijte krásu volného pádu.

Darujte úžasný tandemový seskok padákem. Obdarovaný obdrží nádhernou dárkovou krabičku s poukazem na tandemový seskok a průvodním dopisem, na kterém bude Vaše osobní věnování. Obdarovaný si sám určí termín tandemového seskoku padákem. Všechny informace nalezne v dárkové krabičce na průvodním dopise.

Tandemové seskoky padákem jsou odvětvím parašutismu a jsou velmi vhodným adrenalinovým zážitkem i pro začátečníky, jelikož let i přistání řídí zkušený a licencovaný instruktor. Tento instruktor musí mít hodně naskákaných seskoků, musí mít licenci a zvláštní pověření, aby mohl dělat instruktora. Vám pak stačí najít jenom tu odvahu skočit. Tandemový seskok padákem můžete také darovat jako dárek.

Tandemové seskoky jako dárek

Pokud se už delší dobu hledáte nějaké zajímavé adrenalinové dárky a chtěli byste dát něco netradičního, je tandemový seskok padákem jako dárek to pravé řešení. Pro účastníka to je úžasný zážitek a navíc k jeho prožití nemusí mít žádný „řidičák“ ani školení, stačí odvaha.

Tandemové seskoky padákem jako dárek pro dva

Tandemový seskok padákem je nejen skvělým zážitkem a dobrou příležitostí pro adrenalinové dárky, ale také tuto nabídku můžete využít jako zážitkové dárky a zážitky pro dva. Pokud vaši rodiče, nebo i děti slaví zajímavé výročí, rozhodně neváhejte!

Centra pro tandemový seskok

Zážitky jakou jsou tandemové seskoky padákem, mají velkou výhodu. Můžete si je užívat skutečně celý rok, stačí, aby bylo vhodné počasí k letu. Tandemové seskoky se provozují například na letištích ve městě Příbram, KolínBrno, Kunovice, OstravaProstějov a další.
K tandemovým seskokům padákem přitom nepotřebujete nic. Stačí vám dobrý zdravotní stav a pak desetiminutové školení, o vše další se postará instruktor pro Váš tandemový seskok padákem.

Tandemový seskok padákem Příbram

Zde sídlí snad největší centrum pro tandemové seskoky padákem v naší republice.

Tandemový seskok Kolín

Tandemové seskoky v Kolíně využívají hodně obyvatelé Prahy, protože je to velmi blízko. Jedná se také o velmi populární lokalitu pro tandemové seskoky padákem.

Tandemový seskok Prostějov

Jedno z nejoblíbenějších míst pro tandemové seskoky padákem na Moravě.

 Další článek:

 

Tandemový seskok padákem

Ani opravdové tvrďáky nenechá chladnými pocit, jež se vás zmocní před prvním výskokem z letadla, ve výšce 4000 metrů nad zemí. Během tandemového seskoku padákem zažijete všechny pocity, jež běžně zažívají opravdoví parašutisti. Užijete si několik desítek vteřin volného pádu a poté několik minut klidného letu s otevřeným padákem. O své zdraví se ale bát nemusíte. Při tandemovém seskoku padákem jste připoutání ke zkušenému tandempilotovi, jež zajistí bezpečný let a hladké přistání na zemi.

Nyní si tandemový seskok padákem můžete u zážitkové agentury Esennce objednat hned na několika místech v České republice. Adrenalinový zážitek tandemový seskok padákem patří k oblíbeným adrenalinovým dárkům.

Zážitek se skládá z předletové přípravy, při níž vám bude vysvětleno vše podstatné, ohledně chování při letu apod. Poté nastoupíte do letadla a necháte se vynést do výšky 4000 metrů. Při letu si vás k sobě tandempilot připoutá pomocí speciálního postroje a po otevření dvířek již následuje samotný seskok. Během samotného letu si budete moci sami vyzkoušet i řízení padáku. Po přistání obdržíte slavností certifikát o absolvování letu. Zážitek vám celkem zabere cca dvě hodiny.

Adrenalinový zážitek tandemový seskok padákem je pořádán v Příbrami, Kolíně a nebo v PřerověTandemového seskoku se může účastnit kdokoliv, kdo netrpí epilepsií, cukrovkou nebo závažnou srdeční chorobou. Věk účastníka se musí pohybovat mezi 10 a 100 lety a maximální váha by neměla překročit 115 kg (po konzultaci je možná výjimka). Do 18 let věku je nutný souhlas rodičů či zákonných zástupců a nad 65 let je doporučeno potvrzení od lékaře.

Nejnovější články

Tandemový seskok padákem Příbram

Ve středních Čechách se skáče nejčastěji v Příbrami. Místní letiště Dlouhá Lhota je největším centrem pro parašutismus a tandemové seskoky určené jak pro laickou veřejnost, tak i pro profesionály.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 12ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.