0

Tandemový seskok Prostějov

Tandemový seskok Prostějov od profesionálů. Skočte si v Prostějově nebo darujte tandemový seskok jako dárek. Tandemový seskok je nezapomenutelný zážitek!

Prostějov
1,5 hod
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 4 690,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
V prac. dnech 8:00 – 16:30


Více než 3800 recenzí


Tandemový seskok Prostějov od profesionálů. Skočte si v Prostějově nebo darujte tandemový seskok jako dárek. Tandemový seskok je nezapomenutelný zážitek!

Nepotřebujete žádný výcvik ani lékařskou prohlídku. Dostanete pouze krátkou instruktáž před tandemovým seskokem, a poté zažijete to samé, co zkušený parašutista. Stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu s volností ptáka, lehké mrazení při otevření padáku, let na padáku a nakonec měkké přistání zpět na pevnou zem.
 

Zážitek Tandemový seskok padákem Prostějov obsahuje:

Pozemní přípravu, tandemový seskok padákem pro jednu osobu, volný pád ze 4000m a certifikát o absolvování tandemového seskoku.
Za 2100,- Kč je možno dokoupit záznam skoku DVD+FOTO, kdy skáče další instruktor, který vše filmuje.

Průběh zážitku:

Během krátké instruktáže Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, obléknete si kombinézu a ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok. Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k tandemovému seskoku. Během stoupaní si vás tandempilot k sobě připne speciálním postrojem a po dosažení správné výšky následuje výskok. Tandemový seskok se skáče se z výšky 4000 metrů. Následuje cca 50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 4-6 minut letu, během kterých si můžete vyzkoušet řízení padáku. Před přistáním převezme tandempilot řízení a následuje bezpečné měkké přistání na matičku zemi.
 

Trvání:

1,5 - 2 hodiny.
 

Sezóna:

Březen až říjen.
 

Lokalita:

Prostějov

Další podmínky a předpoklady:

Tandemový seskok může absolvovat kdokoli, kdo netrpí epilepsií, cukrovkou nebo závažnou srdeční chorobou a to ve věku od 10 do 100 let a maximální váze 110 kg (výjimky po konzultaci možné). Děti a mládež do 18-ti let pouze se souhlasem rodičů. Nad 65 let doporučujeme vyjádření vašeho lékaře.
Na tandemový seskok dostanete speciální kombinézu, ochranné brýle, které se dají nasadit i přes dioptrické brýle či kontaktní čočky. Stačí se tedy vybavit sportovní obuví a v chladnějším období také teplejším oblečením pod kombinézu a rukavicemi.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 94

Cena: 4 690,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Adrenalin: