Adrenalin

Adrenalinové dárky po celé ČR. Dopřejte svým známým originální adrenalinové zážitky a darujte jim adrenalinové dárky, které je odpoutají od starostí všedního života. Darujte svým blízkým adrenalinový zážitek, na který nezapomenou.

Naše nabídka obsahuje dárky pro muže i dárky pro ženy.

 

Adrenalinové dárky darujete v podobě dárkové krabičky, která obsahuje poukaz na adrenalinový zážitek a průvodní dopis se všemi informacemi, včetně Vašeho osobního věnování obdarovanému. Obdarovaný si sám zvolí termín prožití adrenalinové zážitku

Adrenalinové dárky k narozeninám

Čeká Vás narozeninová oslava? Nevíte si rady s dárky na narozeniny? Vyzkoušejte adrenalin! Vzrušující adrenalinové zážitky jsou originální dárky k narozeninám. Věnujte vašim blízkým poukazy na adrenalinové sporty jako Tandemový seskok padákem či Tandem paragliding. A nebo zážitek s názvem Adrenalinový den Krkonoše, při kterém si vyzkouší všemožné adrenalinové aktivity na zemi i ve vzduchu. Velmi populární narozeninové adrenalinové dárky jsou Bungee Jumping a Bungee + Houpačka, kdy obdarovaný okusí na vlastní kůži volný pád.

Adrenalinové dárky pro muže

I pro muže máme úžasné adrenalinové dárky. Má váš muž v oblibě akční filmy? Rád by si také zastřílel z opravdové pistole a skolil nespočet protivníků? Zážitek Akční střelba je jeho splněným snem pro každého muže. Umožní mu zatrénovat si na situační střelnici, na které trénují profesionální zásahové jednotky. Má v oblibě vojenskou techniku? Je jeho tajným přáním být alespoň pár chvil skutečným vojákem? Darujte mu Adrenalinový den na bojišti, při němž zažije jízdu v opravdových obrněných vozidlech, zúčastní se paintballové bitvy a zařádí si na čtyřkolkách. Máme i jiné lákavé adrenalinové dárky pro muže. Darujte poukaz na adrenalinový zážitek s názvem Let na vznášedle. Pokud má váš muž rád dobrodružství , pošlete jej v rámci zážitku Podzemní dobrodružství prozkoumávat podzemní jeskyně. Věříme, že naše adrenalinové dárky pro muže jsou trefou do černého.

Adrenalinové sporty

Mezi nejoblíbenější adrenalinové sporty patří tandemové seskoky a bungee jumping. Tandemové seskoky padákem, to je určitě vrchol mezi adrenalinovými sporty. Mezi nejlevnější adrenalinové dárky patří bungee jumping. Bungee jump je adrenalinový sport, který nabízí úžasnou porci adrenalinu za poměrně nízkou cenu.

Dárkové poukazy na adrenalinové zážitky

U nás si můžete koupit poukazy na jednotlivé adrenalinové zážitky. Dárkový poukaz je skvělý dárek pro každou slavnostní příležitost. Darujte adrenalinové zážitky k narozeninám, k výročí, ke svatbě nebo k Vánocům. Zážitkový poukaz můžete koupit a darovat svým kamarádům, známým či rodinným příslušníkům. Dárkový poukaz na adrenalinový zážitek obdržíte buď Vy nebo obdarovaný v luxusní dárkové krabičce.

Adrenalinové dárky Praha, Brno, Ostrava a další města

Všechny zážitky mají v popisku informace o lokalitě, ve které se nachází. Snadno tak zjistíte, v jakém místě se daný zážitek koná. Snažíme se o to, aby naše zážitky byly dobře dostupné z velkých měst - jako jsou Praha, Brno, Olomouc, Liberec a Ostrava. Pokud hledáte adrenalinové dárky Praha, máme pro Vás široký výběr adrenalinových dárků. V Praze můžete koupit adrenalinové dárky přímo v naší prodejně. Pokud hledáte adrenalinové dárky Brno, zde naleznete nejlepší tipy na adrenalinové zážitky. Pokud hledáte adrenalinové dárky v Brně, můžete vybírat z naší nabídky.

Zážitková agentura Esennce – specialista na adrenalinové dárky

Firma Esennce se řadí mezi přední agentury specializující se na adrenalinové zážitky. Poskytujeme kompletní produktovou řadu adrenalinových zážitků pro běžné spotřebitele a firmy. Naše zážitková firma Vám dodá originální adrenalinové dárky pro muže, ženy nebo pro přítele. Adrenalinové dárky pro dva jsou populární jako originální svatební dary pro novomanžele.

Vyzkoušejte si také originální zážitky od firmy Esennce. A uchovejte si krásné vzpomínky z jedinečných akcí.

 


 

Další článek:

 

Adrenalinové zážitky

Přemýšlíte čím tentokrát překvapit, potěšit a obdarovat své blízké nebo přátelé? Pokud je chcete vytrhnout z každodenního stereotypu nebo prostě věnovat něco originálního, vsaďte na adrenalinové zážitky. Adrenalinové zážitky milují jak muži tak ženy.  Vybere si opravdu každý.

 

Adrenalinové zážitky ve vzduchu

Sem patří vše, při čem ztrácíte zem pod nohama. Adrenalinové zážitky ve vzduchu patří mezi nejoblíbenější a zahrnují nejvíce adrenalinových zážitků. Svět patří odvážným a tak neváhejte vyzkoušet sami sebe nebo někoho jiného. Mezi adrenalinové zážitky, na které jejich účastník jistě nezapomene, patří bezesporu tandemový seskok padákem nebo akrobatický let Z-142.
Můžete vyzkoušet také jiné vzdušné zážitky. Např. let balonem také patří mezi oblíbené zážitky nebo let vrtulníkem. U tohoto zážitku je i video, které si určitě nenechte ujít.

Adrenalinové zážitky na vodě

Kdo by zde hledal rybaření v podobě rybolovu sumců nebo štik, tak bude hledat marně. Mezi adrenalinové zážitky na vodě patří především rychlý člun nebo jachting na zkoušku. Konkrétně tyto dva adrenalinové zážitky jsou vhodně pro více lidí nebo rodiny, protože zážitku se mohou zúčastnit najednou čtyři osoby. Pro sportovně založené jedince máme připraven například kite na zkoušku.

Adrenalinové zážitky na kolech

Mohlo by se zdát, že půjde o sjíždění kopců na jízdních kolech k tomu určených, ale patří sem vše co má kola, od koloběžky po tank. Tak například, pro milovníky Off Roadů Hummer jízda, pro ty co obdivují sportovní vozy např. pronájem Porsche, kdo se chce něco naučit je tu Škola smyku. A jedeme dál, Řízení BVP, Fabie RS Rallye Cross a nebo Obrněný transportér.

Adrenalinové zážitky pro ženy

Ano, i ženy milují adrenalin. Nejčastěji si ho dopřávají při Tandemovém seskoku padákem. Nemají strach ani ze zážitků jako jsou Adrenalinový den Krkonoše nebo Bungee Jumping. Ty nejodvážnější absolvují Let větroněm nebo Akrobatický let EXTRA 300L.

Adrenalinové zážitky pro muže

Zde je výběr jednodušší, protože málokterý muž, na některý adrenalinový zážitek, řekne „ne“. Muži mají v genech překonávání překážek a přijímat životní výzvy. Adrenalinové zážitky pro muže jsou z lékařského hlediska zdraví prospěšné, protože zároveň s adrenalinem se v těle vytváří testosteron, který pak blahodárně působí na ... samozřejmě nejsme u doktora ani na lékařské přednášce. Jednoduše řečeno, adrenalinové zážitky pro muže jsou jako kosmetické dárky pro ženy. Vždy udělají radost, ať vyberete cokoliv.

Adrenalinové dárky pro dva

Pokud nemáte dost odvahy nebo chcete radost a adrenalin prožít s někým společně, není nic jednoduššího než vybrat některý z adrenalinových dárků pro dva. Společně můžete absolvovat zážitky, jako jsou let balonem pro dva nebo den na jachtě pro dva. Pokud chcete adrenalinové dárky pro více lidí, zkuste Black Jack u vás doma. Na první pohled se to nezdá, ale uvidíte, že to adrenalin bude.

Nejnovější články

Adrenalinové dárky pro muže

Touhou nejednoho muže je vyzkoušet si, co všechno je v jeho silách, popřípadě si sáhnout až na své dno. Objevili jste ve své rodině, nebo okruhu přátel muže, který by tomuto popisu odpovídal?celý článek

Adrenalinové dárky pro ženy

Populární adrenalinové dárky pro ženy vybírejte z naší pestré nabídky. Mezi nejoblíbenější patří bungee jumping, akrobatické lety a tandemové seskoky padákem. Darujte adrenalinové dárky pro ženy a darujte vzpomínky plné vzrušení.

celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 12ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.