0

Zpátky na vojnu - povolávací rozkaz

Vzpomíná Váš táta nebo děda často na vojnu? Má prupovídky typu "Vojna, to je to, co bys potřeboval!"? Když má teda vojnu tak rád, tak ho tam zase pošlete.

Milovice u Prahy
4 hodiny
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 1 888,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Vzpomíná Váš táta nebo děda často na vojnu? Má prupovídky typu "Vojna, to je to, co bys potřeboval!"? Když má teda vojnu tak rád, tak ho tam zase pošlete.

Ať si to znovu prožije. Výcvik, ukřičený velitel, plížení, chemický útok a běh s plynovou maskou.

Vzpomínáte s přáteli občas na vojnu a vyprávíte neopakovatelné zážitky, které už nikde jinde znovu neprožijete? Omyl! Právě teď můžete odložit televizní ovladač, místo bačkor obout kanady a okusit opravdový armádní výcvik, při kterém si sáhnete na své dno! Program s příznačným názvem Zpátky na vojnu vás doslova vtáhne a přinese netušená dobrodružství.

A co Vás čeká?
Jedna ze základních povinností každého vojáka je mimo jiné chodit vždy řádně ustrojen a ozbrojen. I vy dostanete názornou ukázku toho, jak oblékat a nosit vojenský šat. Poté již nic nebude bránit tomu, vyrazit do terénu a na prohlídku našich armádních vozidel. Vojíne, POZOR! Váš výcvik právě začíná... Co přesně v něm bude zahrnuto, záleží na momentální náladě Vašeho velitele. Věřte ale, že nudit se rozhodně nebudete! Pořádně se zapotíte při drill parkur, je možné, že zažijete i chemický útok. Co když se někdo z Vaší roty zraní? Budete mu umět pomoci? A jaké to teprve bude svézt se v bojovém BVP!

Zážitek Zpátky na vojnu obsahuje:

  • velitel, vybavení na výcvik
  • výcvik
  • prohlídku vojenské techniky
  • 30ti minutovou projížďku v BVP (bojovém vozidle pěchoty)  
  • diplom

Trvání:

cca 3 hodiny.

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klienty následně odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

Sezóna:

Celoročně - za denního světla.

Další požadavky:

Dítě mladší 16ti let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Lokalita:

Milovice u Prahy - tankodrom.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 38

Cena: 1 888,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Tankodrom: