0

Romantický víkend Tábor (1 noc)

Dopřejte si luxusní pobyt v nádherném hotelu v centru historického města Tábor. Nádherné ubytování v jednom z nejlepších hotelů v jižních Čechách.

Tábor
1 noc
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 4 990,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Dopřejte si luxusní pobyt v nádherném hotelu v centru historického města Tábor. Nádherné ubytování v jednom z nejlepších hotelů v jižních Čechách.

Čeká na Vás ubytování v nádherném pokoji Comfort, romantická snídaně přímo na pokoji a večer romantická 3chodová večeře při svíčkách v úžasné hotelové restauraci, kde šéfuje Martin Svatek, člen Národního týmu asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Hotel Nautilus patří bezesporu k nejlepším hotelům v jižních Čechách. Vysoký standard všech služeb a ubytování, přičemž je každý z pokojů originálem, vyzdoben předměty vytvořenými místními výtvarníky a umělci. Pradávný kámen, secesní a art deco nábytek a světla jsou citlivě kombinovány s originálními uměleckými předměty a sochami českého původu a dovezenými z Anglie, původního domova majitelů tohoto nádherného hotelu.  Citlivá kombinace současného designu a zrestaurovaného nábytku poskytuje zážitky, na které nikdy nezapomenete.

Tábor patří k neopomenutelným městům v české historii. Vznikl na místě středověkého Hradiště v roce 1420 a tvoří stěžejní bod slavné etapy českých dějin – husitského hnutí. Hotel Nautilus je situován na hlavním náměstí v centru tohoto starobylého místa.

Zážitek Romantický víkend Tábor (1 noc) obsahuje:

Pobyt pro dvě osoby:
• Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Comfort na jednu noc
   (není nutné dodržet víkendové dny, možno kdykoliv)
• Romantická snídaně s donáškou na pokoj
Romantická 3chodová večeře při svíčkách
• sleva ve výši 10% na služby hotelového wellness centra
• Parkování na hotelovém parkovišti
• Vysokorychlostní připojení na internet po celém hotelu

Sezóna:

Celoročně (kromě období Vánoc a Silvestra).

Trvání:

1 noc.

Lokalita:

Tábor.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 100

Cena: 4 990,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Romantické pobyty: