0

Výlet na plachetnici s kapitánem

Ještě jste se nikdy neplavili na jachtě? Pak tento úžasný zážitek musíte vyzkoušet. Čeká na Vás kapitán s jachtou a společně vyrazíte na širou hladinu Lipna. Nádherný zážitek pro dospělé a pro rodiny s dětmi.

Lipno
3 hodiny
až 4 osoby
OBJEDNAT OBJEDNAT 3 700,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Ještě jste se nikdy neplavili na jachtě? Pak tento úžasný zážitek musíte vyzkoušet. Čeká na Vás kapitán s jachtou a společně vyrazíte na širou hladinu Lipna. Nádherný zážitek pro dospělé a pro rodiny s dětmi.

Je pro Vás voda synonymem pohody a relaxu? A co takhle vyzkoušet 3 hodinovou projížďku na plachetnici? Šplouchání vody, vítr v plachtách, skočit z lodi do průzračného jezera, opalovat se na palubě... Že to zní zajímavě? Věřte, že ve skutečnosti je to ještě úžasnější zážitek. V druhé polovině dne pak můžete objevovat další krásy v okolí Mariny Lipno - jezerní in-line a cyklostezka, stezka korunami stromů, pláže atd.

Během plavby se můžete plně podílet na ovládání plachetnice, tj. vytahovat a utahovat plachty, kormidlovat či navigovat.

Zážitek Výlet na plachetnici s kapitánem obsahuje:

• welcome drink
• pronájem kajutové plachetnice na Lipně na 3 hodiny
• kapitána
• pohonné hmoty

Počet účastníků:

Maximálně 4 osoby.

Trvání:

3 hodiny (pouze ve všední dny - začátek vždy v 17:00).

Sezóna:

Květen až říjen. Pouze ve všední dny. Nelze uskutečnit při extrémních povětrnostních podmínkách - silný vítr (nad 15 m/s), bouřka, vytrvalý déšť.

Lokalita:

Jižní Čechy - Lipno.
Přístav Landal Marina Lipno v Lipně nad Vltavou.

Další podmínky a předpoklady:

Děti do 15 let pouze s rodiči. Obuv se světlou podrážkou (černá dělá šmouhy na palubě), proviant s sebou (nezastavuje se na oběd na břehu), důležité je kvalitní oblečení, být připraven jak na slunečné počasí (opalovací krém, sluneční brýle, čepice atd.), tak na možnost chladnějšího počasí s přeháňkami (větrovka, svetr atd.)

Pokud máte zájem o víkendový pobyt, zvolte Víkend na plachetnici nebo Víkend na jachtě s kapitánem.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 74

Cena: 3 700,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Sport: