0

Luxusní Rolls Royce pro dva

Darujte k významnému výročí, svatbě nebo jiné události tento vyjímečný zážitek. Obdarované čeká výlet v historickém voze značky Rolls Royce s řidičem v dobovém kostýmu.

Praha
2 hodiny
2-3
OBJEDNAT OBJEDNAT 9 559,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Darujte k významnému výročí, svatbě nebo jiné události tento vyjímečný zážitek. Obdarované čeká výlet v historickém voze značky Rolls Royce s řidičem v dobovém kostýmu.

Tento Rolls Royce je motoristická legenda, která nesla v předválečném období zasloužené označení „nejlepší auto světa“. S označením 20HP se vyráběl od roku 1922-1929. Poskytoval na tehdejší dobu mimořádnou spolehlivost a komfort, kterým se může pochlubit i dnes. Jeho výkon činí 54 koní a jeho maximální rychlost je úctihodných 113 km/h. Vpředu, na horní části chladiče se tyčí stříbrná soška Spirit of extasy, krerá je symbolem Rolls Royce.

Průběh: Řidič vyzvedne klienta na ním určeném místě v Praze. Spolu s ním absolvuje 60-ti minutovou jízdu proloženou příjemným posezením v jedné z navržených restaurací. Není třeba podepisovat žádné dodatečné dokumenty ani neskládat žádnou kauci. K dispozici pro zbytek posádky jsou 3 místa k sezení. Čas pronájmu začíná běžet až od okamžiku, kdy se klient důkladně seznámí s vozidlem, jeho bohatou historií a kouzlem. Během zážitku budou pořízeny fotografie, které klient obdrží na CD zdarma.

Zážitek Luxusní Rolls Royce pro dva obsahuje:

• Prohlídku a seznámení se s tímto úžasným aristokratem.
• Stylové vybavení k pohodlné jízdě (bílá šála kolem krku a deka na kolena proti zimě).
• Hodinovou jízdu s profesionálním řidičem Rolls Roycu oblečeného do dobového oblečení.
• Posezení v jedné z navržených restaurací zahrnující pohoštění do 700 Kč
• CD s fotografiemi tohoto vozu s posádkou.

Trvání:

2 hodiny (čistý čas jízdy 1 hodina)

Počet účastníků:

2 - 3 osoby

Lokalita:

Praha


Počet bodů pro univerzální certifikát: 191

Cena: 9 559,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Luxusní auta: