0
Mám poukaz

Jízda v BVP pro dva

Chcete si zkusit, jaké to je, svézt se v obrněném transportéru BVP drsným terénem bývalého vojenského tankodromu? Pak neváhejte, obrněný transportér se zkušeným řidičem už na Vás čeká!

Milovice u Prahy
2 hodiny (samotná jízda v BVP 30 minut).
2 osoby
OBJEDNAT OBJEDNAT 1 390,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Chcete si zkusit, jaké to je, svézt se v obrněném transportéru BVP drsným terénem bývalého vojenského tankodromu? Pak neváhejte, obrněný transportér se zkušeným řidičem už na Vás čeká!

Na rozdíl od zážitku "řízení BVP", zde nemusíte vozidlo řídit, necháte se pouze vozit. I tento zážitek je dost akční, když chcete pozorovat okolní terén a přitom se musíte pevně držet, protože divoká jízda v náročném terénu Vám dá i tak zabrat. Je to super zážitek!

A kromě toho máte možnost si prohlédnout i rozsáhlý vozový park, kde můžete vidět opravdové rarity v oblasti vojenské techniky let naštěstí již dávno minulých. Prohlédnete si armádní vozidla  T-34, BRDM, BTR-60, OT-64, OT-62, A7V či původní sovětský nosič raket.

Certifikát opravňuje k prožití tohoto zážitku 2 osoby. Můžete tedy vyrazit s kamarádem nebo může vzít svého syna a dopřát mu tento nezapomenutelný zážitek.

Zážitek Jízda v BVP obsahuje:

  • 30ti minutovou projížďku v BVP (bojovém vozidle pěchoty)
  • prohlídku bojové techniky

Trvání:

2 hodiny (samotná jízda v BVP 30 minut).

Počet osob:

Certifikát opravňuje 2 osoby k prožití tohoto zážitku.

Diváci:

Diváci jsou vítáni. Mohou filmovat i fotografovat pouze před začátkem akce. Instruktor i s klienty následně odjíždí ze základny na cca 5 minut jízdy vzdálený tankodrom. Tam je přítomnost diváků technicky i bezpečnostně nemožná.

Oblečení:

Doporučujeme zvolit vhodné oblečení pro tankodrom: boty do bláta, sportovní oblečení s dlouhým rukávem. V zimních měsících velmi teplé oblečení.

Sezóna:

Celoročně.

Další požadavky:

Dítě mladší 16ti let pouze s doprovodem dospělé osoby.

Lokalita:

Milovice u Prahy - tankodrom


Počet bodů pro univerzální certifikát: 28

Cena: 1 390,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Tankodrom: