0
Mám poukaz

Degustace luxusních rumů pro dva

Čeká na Vás degustace prémiových rumů v luxusním degustačním baru v samotném centru staré Prahy. Dopřejte si tento nádherný zážitek a vydejte se na cestu za nejlepšími rumy.

Praha 1
2 hodiny
2 osoby
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 250,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Čeká na Vás degustace prémiových rumů v luxusním degustačním baru v samotném centru staré Prahy. Dopřejte si tento nádherný zážitek a vydejte se na cestu za nejlepšími rumy.

Jedná se o prémiovou rumovou degustaci včetně párování s čokoládou a sušeným tropickým ovocem. Celou degustací Vás provede rumový ambassador společnosti, který vybral pro srovnání vzorky nejlepších rumů z nabídky společnosti. Mezi tyto rumy patří La Hechicera, Brugal 1888, Plantation 20, El Comandante Reserva Exclusiva, Legendario Anejo 9YO a Roble Ron Ultra Aňejo. V rámci degustace Vám bude umíchán klasický rumový koktejl Daiquiri.

Koktailový a degustační bar, v kterém se degustace konají, leží v samotném centru staré Prahy, 100 m od Staroměstského náměstí. Pokud Vás některý z destilátů okouzlí můžete si ho odnést ihned domů a to díky spojení baru s maloobchodní prodejnou, kde najdete i další druhy alkoholu.

ZÁŽITEK OBSAHUJE (cena zahrnuje):

• Ochutnávku 6 vzorků prémiového rumu
• Cocktail Daiquiri
• Profesionální výklad

TRVÁNÍ:

120 minut

POČET ÚČASTNÍKŮ:

Vstupenka pro 2 osoby.
(Celkový počet osob na degustaci: minimálně 5, maximálně 12 lidí)
 

DIVÁCI:

Nelze.

OSTATNÍ INFORMACE:

Degustace probíhá ve všední dny, v předem vypsané termíny, vždy od 19 hod. Dobré je se dostavit minimálně 15 minut před degustací.

PODMÍNKY A OMEZENÍ:

Minimální věk 18 let a zdravotní stav umožňující konzumaci alkoholických nápojů.

SEZÓNA:

Celoročně

LOKALITA:

Havelská ulice, Praha 1.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 45

Cena: 2 250,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Gurmán: