0
Mám poukaz

Pivní lázně Ostrava pro dva

Darujte nebo si sami dopřejte pivní lázně Ostrava pro dva přímo v zámeckém minipivovaru. Pivní lázně Ostrava na Vás čekají v luxusním soukromí nově zrekonstruovaného středověkého sklepa.

Ostrava
1,5 hodiny
2
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 400,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Darujte nebo si sami dopřejte pivní lázně Ostrava pro dva přímo v zámeckém minipivovaru. Pivní lázně Ostrava na Vás čekají v luxusním soukromí nově zrekonstruovaného středověkého sklepa.

V soukromí středověkého sklepení si užijete společnou pivní lázeň v nádherné dřevěné kádi. Koupel v dřevěné kádi pro dva je připravena ze surovin používaných přímo ve zdejším minipivovaru při vaření zámeckého piva. Jedná se o vířivou koupel s přídavkem pivních kvasnic, sladových extraktů, chmele a pivního balzámu, která má hluboké regenerační a relaxační účinky.

Po koupeli Vás čeká příjemná masáž a nakonec odpočinek na lůžku v bavlněném zábalu. Celá procedura je podpořena kyslíkovou terapií - zvýšením koncentrace kyslíku ve vzduchu za použití speciálního přístroje, což vede k dalšímu zvýšení tělesné i duševní aktivity.

Blahodárné účinky piva, relaxační hudba, svit svíček a absolutní soukromí Vás přenesou do stavu hluboké relaxace. Navíc, když vše zalijete doušky místního zámeckého piva, je relaxační zážitek dokonalý.

Zážitek Pivní lázně Ostrava pro dva obsahuje:

  • originální pivní lázeň v pivní kádi pro 2 osoby (30 minut)
  • Masáž zad a šíje dle výběru - lávovými kameny, aromatická, medová, relaxační (20 minut)
  • relaxace na lůžku s kyslíkovou terapií (20 minut)
  • 1,5l čepovaný světlý zámecký ležák / osoba
  • ručníky, prostěradlo a pantofle

Počet osob:

2 osoby v jedné pivní kádi.

Sezóna:

Celoročně.

Lokalita:

Ostrava

Další podmínky a předpoklady:

Pivní lázně Ostrava jsou vhodné pro každého, nicméně lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami apod. by se měli o vhodnosti pivní lázně poradit se svým lékařem.
Pivní lázně Ostrava se nedoporučují osobám po operacích srdce a těhotným ženám.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 48

Cena: 2 400,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Pivní lázně: