0
Mám poukaz

Romantický víkend na zámku

S námi může strávit romantický víkend na zámku každý! Vyrazte za neopakovatelnými zážitky se svou drahou polovičkou a užijte si luxusu jen ve dvou. Věnujte romantický víkend na zámku jako dárek z lásky nebo jako originální svatební dar.

Stylový romantický víkend na zámku

Přáli jste si někdy mít modrou krev a užívat si luxusu jako zámečtí páni? S námi máte možnost se na víkend ubytovat přímo na zámku a užívat si romantickou dobovou atmosféru i vymoženosti moderní doby. Interiéry zámeckých hotelů jsou stylové a uspokojí i velmi náročné zákazníky. Kromě nádherného ubytování vás na romantickém víkendu na zámku čeká také výborné jídlo a příjemné wellness procedury.

Romantický víkend na zámku DELUX

Pro náročné nabízíme exkluzivně pobytové balíčky na nádherném zámku Chateau Mcely. Užijte si luxusní romantický víkend na zámku Chateau Mcely, který byl zrekonstruován do podoby luxusního zámeckého hotelu. Čeká vás ubytování v nadstandardních apartmánech, jídlo připravené mistry kuchaři té nejlepší úrovně a řada příjemných wellness procedur v nádherném prostředí.

Proč nakupovat u ESENNCE.cz

Když chcete radovat někomu zážitek, stojíte především o kvalitu a důvěryhodnost firmy, u které nakupujete. ESENNCE.cz je jedna z nejstarších zážitkových firem na českém trhu. Za dobu svého působení si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří ji několikrát po sobě zvolili vítězem soutěže Shop Roku v kategorii dárky a zážitky. Dodavatelé zážitků pro ESENNCI.cz jsou pečlivě vybírání, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a profesionalita. ESENNCE.cz je držitelem certifikátů APEK Certifikovaný obchod, Ověřeno zákazníky a Garance kvality.