0

Relaxační víkend pro ženy

Odpočiňte si stylově a dopřejte si relaxační víkend pro ženy. Vybrali jsme pro vás takové víkendy, které si užije každá žena – plné wellness procedur, masáží a příjemného odpočívání. Darujte relaxační víkend pro ženy! Obdarované uděláte radost originálním dárkem, který si užije a navíc udělá něco pro své tělo.

Relaxační víkend jako dárek

Relaxační víkend pro ženy je báječný zážitkový dárek vhodný ke každé příležitosti. Darujte ho své manželce nebo přítelkyni, uděláte jí radost a navíc si trochu relaxace můžete užít spolu s ní. Vyberte obdarované relaxační víkend přesně podle jejích představ. Nabízíme rozličné pobytové balíčky s wellness, masážemi, golfem nebo netradičními koupelemi.

Relaxační víkend pro ženy v pivních lázních

Že je pivo ryze mužská záležitost? Omyl! Příjemné pivní koupele si užijí i ženy a dívky každého věku. Nabízíme relaxační víkendy pro ženy v osmi různých pivních lázních po celé ČR. Stačí si vybrat ty nejbližší nebo nejlákavější a pak už si jen užívat koupelí a ochutnávek zlatavého moku.

Relaxujte s ESENNCÍ.cz

Zážitková agentura ESENNCE.cz je stabilní firma, která se věnuje zprostředkování netradičních zážitků po celé České republice. Kvalitu internetového obchodu dokládají certifikáty APEK Certifikovaný obchod, Garance nákupu a Ověřeno zákazníky. ESENNCE.cz byla již několik let po sobě zvolena vítězem soutěže Shop Roku v kategorii dárky a zážitky, kde o vítězi rozhodují výhradně reální zákazníci.