0

Meditace jako cesta ke spokojenosti

Vyzkoušejte meditovat. Zanořte se na chvíli do svého nitra, do svého vnitřního světa. Světa intuice, fantazie. Taky nevědomí. Je to objevné.

Praha 1
60 minut
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 1 900,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Vyzkoušejte meditovat. Zanořte se na chvíli do svého nitra, do svého vnitřního světa. Světa intuice, fantazie. Taky nevědomí. Je to objevné.

Meditací Vás provede Eva Prokešová, které patří mezi přední lektorky u nás. Její dlouholetá praxe, vedení skupinových i induviduální meditací, je zárukou profesionálního přístupu.

Meditování je něco naprosto přirozeného, většina lidí ho zvládne napoprvé. Stačí se jen uvolnit. Přestat se soustředit. Zavřít oči a následovat hlas, který Vás provází. Pak už se jen se zavřenýma očima dívat svým vnitřním zrakem.

Na Vaše přání třeba jen okusíme vnitřní klid a na chvíli v něm spočineme. Je to uklidňující, osvobozující. Nebo můžeme společně řešit něco konkrétního. Třeba se ptát na životní poslání. Nebo otevřít srdce lásce. Případně hojit staré rány. Možností je nekonečně mnoho. Stačí říct.

Smyslem je dostat se hlouběji, za myšlenky. Do nevědomí. Tam, kam rozum nedosáhne. Tam uvedeme dění v chod. Uděláme změny uvnitř, se zavřenýma očima. Proto, aby se nám odzrcadlily ve vnějším světě. Kde se potom nemusíme tolik snažit. Okolnosti a situace se samy povolí, přeskládají. Protože vnější realita je odrazem našeho vnitřního nastavení.

Zážitek Meditace jako cesta ke spokojenosti obsahuje:

  • Sezení v celkové délce 1 hodina
  • V jeho rámci nejprve úvodní povídání, pak řízená meditace pod vedením zkušené lektorky Evy Prokešové

Trvání:

Konzultace trvá 60 minut.

Termíny:

Pouze v pracovních dnech.

Počet osob:

1

Lokalita:

Praha 1


Počet bodů pro univerzální certifikát: 38

Cena: 1 900,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Hobby: