0
Mám poukaz

Královská relaxace

Zkuste se na chvíli přenést do slunného Thajska a potěšit se záchvěvem exotiky a romantiky, nabídnout královskou relaxaci tělu i duši.

Praha
2 hodiny
1
OBJEDNAT OBJEDNAT 2 500,- Kč s DPH

Objednávka a informace: +420 724 815 847
prac. dny: 8:00 – 16:30

Více než 4000 recenzí


Zkuste se na chvíli přenést do slunného Thajska a potěšit se záchvěvem exotiky a romantiky, nabídnout královskou relaxaci tělu i duši.

Budete mít na výběr ze tří nejlepších relaxačních masáží.

Můžete si zvolit bylinnou protistresovou masáž, revitalizační aroma masáž nebo starodávnou masáž lávovými kameny.

Na závěr Vás čeká protistresová masáž obličeje.

Zážitek Královská relaxace obsahuje:

  • Vybranou masáž celého těla od zkušené odbornice školené v tradičních thajských školách
  • Protistresová masáž obličeje
  • Šálek lahodného čaje na závěr

Trvání:

2 hodiny (90 minut vybraná masáž těla a 30 minut masáž obličeje).


Na výběr máte:
Bylinná protistresová masáž
Starobylá thajská bylinná masáž, ve které jsou používány plátěné váčky, naplněné směsí bylin a trav s aroma látkami dle 6 století starých receptur. V parní lázni nahřáté balíčky jsou přikládány na místa, kde se soustředí napětí a bolest. Následuje uvolňující masáž pomocí aromatických olejů z extraktů jasmínu, santálového dřeva a limety.Výsledkem je mimo celkového uvolnění celého těla i pocit pozitivního nabytí mysli.

Revitalizační aroma masáž
Revitalizační masáž pomocí aroma olejů z výtažků levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty, spojená s akupresurou a reflexologií, doplněná inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santálového dřeva a jasmínu, pomocí aromalamp. Tento typ terapie je zaměřen na uklidnění a dosažení stavu harmonie ducha a těla. Šlo o nejoblíbenější druh thajské masáže na čínském i japonském císařském dvoře.

Masáž lávovými kameny
Jedná se starodávnou, mýtickou čínskou masáž. K této terapii se používá 53 hladkých lávových kamenů (vyvržených horou z dračí sluje), které se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které se drží v dlani. Pro muže se používá olej z esencí jasmínu, santálového dřeva a limety, pro ženy pak olej z výtažků marocké růže a růžového dřeva. Teplo prostupuje hluboko do celého těla (zpět do hory), kde způsobuje úplné uvolnění a nabití organizmu sílou draka.
 

Masáž obličeje:
Chiropraktická masáž obličejové a vlasové časti hlavy, spojená s technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře, pomocí Neroli silice z květů hořkého pomeranče. Při této masáži dochází k pozitivní aktivizaci energetických bodů na hlavě a patří tím k protistresovým typům terapií.V celé Asie je vyhlášená, díky svým vitalizačním a relaxačním účinkům.

Lokalita:

Praha.


Počet bodů pro univerzální certifikát: 50

Cena: 2 500,- Kč s DPH

OBJEDNAT


Další zážitky v kategorii Relaxace a Krása: