Netradiční dárky

Nabízíme zážitky jako netradiční dárky pro všechny příležitosti. Pokud hledáte netradiční dárky, vybírejte z naší široké nabídky netradičních zážitkových dárků. Darujte netradiční dárky v podobě zážitků a splňte sny svým blízkým. Pivní lázně, Ferrari jízdy, školy smyku jako netradiční dárky pro muže. Masáže a jiné zážitky jako netradiční dárky pro ženy. Nabízíme také netradiční dárky pro děti jako například jízdy na motokárách, lezení na umělé stěně a další. Netradiční dárky k Vánocům jsou hitem poslední let. 

 

Netradiční dárky pro muže

Darujte netradiční dárky pro muže z naší nabídky netradičních zážitků a uvidíte, že ještě za několik let bude obdarovaný muž vzpomínat „tenkrát, jak jsi mi dala ten adrenalinový zážitek, to bylo něco“. Dále doporučuje velmi populární pivní lázně.
Pokud si nejste jisti výběrem, sáhněte po univerzálním dárkovém poukazu a nechte svého muže vybrat si dle vlastního uvážení.

Netradiční dárky pro ženy

Pokud hledáte netradiční dárky pro ženy, darujte něktrý z populárních zážitků v naší nabídce. Netradiční masáže, pobyty nebo adrenalinové zážitky jsou oblíbené netradiční dárky pro ženy. Darujte například zážitek čokoládová masáž.

Netradiční dárky pro děti

Ano, i pro nejmenší máme nevšední zážitky. Netradiční dárky pro děti zahrnují rodinný víkend v aquaparku, zážitek Horolezčata, nebo celé dobrodružné odpoledne. Věříme, že netradiční dárky pro děti z naší nabídky budou patřit k dárkům, na které děti nezapomenou.

Netradiční dárky k narozeninám

Máme pro vás netradiční dárky k narozeninám pro všechny členy rodiny, kamarády a kolegy, ze všech kategorií a po celé ČR. Nabízíme populární netradiční dárky k čtyřicátým narozeninám. Naše zážitky jsou vhodné jako netradiční dárky k 40 narozeninám.
Netradiční dárky 50 let darujte k tomuto významnému jubileu. Hledáte netradiční dárky k padesátým narozeninám? Naše zážitky jsou vhodné jako netradiční dárky k 50 narozeninám.

Netradiční dárky k Vánocům

Každoroční pátrání v obchodech a vymýšlení ideálního dárku už může skončit. Jste na stránkách firmy Esennce, zážitky jako dárek, netradiční dárky ke každé příležitosti. Ani netradiční dárky k Vánocům nejsou výjimkou. Kdykoliv se k nám vrátíte, najdete zde nabídku nejoriginálnějších dárků nejen na Vánoce. Nadělujte letos netradiční dárky k Vánocům, nadělujte zážitky.

Naše nabídka, produkty a služby jsou dnes a denně prověřovány. Zda jsme v našem snažení úspěšní, hodnotíte hlavně Vy, naši zákazníci. Podívejte se například na heureka.cz, jak hodnotili nákup u nás zákazníci před Vámi.

Nejnovější články

Netradiční dárky pro ženy

Pestrá nabídka netradičních zážitků vhodných jako netradiční dárky pro ženy. Darujte netradiční masáže, romantické nebo relaxační zážitky.

celý článek

Tipy na netradiční dárky

Máme pro Vás úžasné tipy na netradiční dárky pro muže i ženy. Darujte netradiční zážitky z naší široké nabídky.celý článek

Netradiční svatební dary

Chystáte se na svatbu a zvažujete, jaký netradiční svatební dar pořídíte? Pokud chcete novomanžele překvapit a potěšit zajímavými a neokoukanými dárky, můžete vybrat některý z našich netradičních svatebních dárků.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.