0
Mám poukaz

Daruj zážitek

Daruj zážitek a splň sny svým blízkým. Daruj zážitek z pestré nabídky zážitků agentury ESENNCE. Zážitky po celé ČR, všech typů a zaměření. Daruj zážitky adrenalinové, relaxační, auto moto a spousty dalších.

Daruj zážitek Brno, pokud hledáte zážitky v Brně. Daruj zážitek Praha, pokud hledáte zážitek v Praze. Daruj zážitek Ostrava, pokud hledáte zážitek v Ostravě a okolí.

Daruj zážitek adrenalinový

V adrenalinové kategorii najdete řadu produktů z naší nabídky, které slovní spojení daruj adrenalinový zážitek, zcela vystihují. Najdete tam adrenalinové zážitky ze vzduchu, v autech, ve vodě a další. Nikdo nezůstane v klidu, pokud absolvuje něco z této kategorie. Například škola smyku by se dala zařadit mezi adrenalinové, ale z jejího absolvování si odnesete mnoho zkušeností, které nejen Vám možná jednou zachrání život.

Daruj zážitek pro dva

Sem patří většinou romanticky laděné zážitky. Kromě wellness víkendů, masáží a pobytových zážitků zde najdete zážitky pro dva v podobě letu balónem, den na jachtě nebo vyhlídkový let vším, co má křídla. Heslo daruj zážitek pro dva by mohlo napovídat všem, kteří hledají originální dárky na svatbu. Zážitek pro dva je totiž ideální svatební dar.