Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na zážitky

Nejste si jisti, který zážitek jako dárek bude nejvhodnější? Zážitky můžete darovat i ve formě univerzálního dárkového poukazu. Obdarovaný si poté může sám vybrat, za jaký zážitek poukaz promění.

Dárkové poukazy řeší obavy a nejistotu, jestli jste vybrali správně. Obdarovaný jistě ocení výběr zážitku dle svého uvážení. Dárkový poukaz je také nazýván jako dárkový certifikát, voucher nebo kupon. Poukaz jako dárek také šetří Váš čas. Může se stát, že v každodenním shonu pracovních povinností zapomenete na narozeniny, výročí nebo jinou oslavu. Pro toho, kdo nechce přijít s prázdnou a nezbývá mu čas na procházení jednotlivých zážitků, vybere prostě dárkový poukaz a je vystaráno. Dárkové pokazy jsou rozděleny do několika kategorií a každý dárkový poukaz má určitou hodnotu v podobě bodů, které může jeho držitel následně proměnit v zážitky. Dárkové certifikáty nejsou jen obyčejné poukázky, jsou hezky graficky provedené a součástí balíčku je také krásný průvodní dopis.

Dárkové poukazy

Najdete je u každé pokladny větších prodejců jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Dárkové poukazy najdete dokonce i v obchodech potravinových řetězců. To svědčí o jejich poptávce ze strany zákazníků. Dárkové poukazy mají nejrůznější podoby. Když pomineme grafické, popřípadě technické zpracování, tak se liší například v zobrazování hodnot. V drtivé většině jsou dárkové poukazy tištěny s hodnotou korun, za které jsou pořízeny. To není úplně ideální stav, protože hodnota dárku se ze slušnosti tají.

U nás se s tímto nesetkáte. My tento problém řešíme originálním systémem, který přepočítává koruny na body a vybírajícímu se zobrazí zážitky, které jsou v hodnotě poukazu k dispozici. Dárkové poukazy u nás můžete koupit v rozmezí od 2500,- do 10 000,-. Jmenovitě jsou pak rozděleny dle hodnoty, ale o tom až v dalším odstavci.

Dárkové poukazy pro zapomnětlivce

Modelová situace. Jste zase dlouho do večera v práci, když těsně před odchodem si vzpomenete, že zítra nebo pozítří (v horším případě dnes), jdete na oslavu narozenin a nejen že nemáte vybraný dárek, ale nemáte ani tušení co by to mělo být. Někteří sednou k počítači a začnou prohledávat eshopy, které dodávají zboží do druhého dne. Každý ale ví, že i když je u zboží napsáno přesně to, co hledáme, potvrzovací email z obchodu vám oznámí, že zboží bohužel není skladem a nejpozději do dvou týdnů vás budou informovat co a jak. Někteří z nás sednou do auta a jedou do obchodního domu, kde „něco vyberou“. Řekněte sami, neměli byste z takového dárku výčitky svědomí?

Řešení je jednodušší než by se mohlo zdát. Začíná to stejně jako případ s eshopem (sednete k počítači), akorát místo zboží vyberete zážitek. Pro ty, kteří nemají čas nebo náladu procházet širokou nabídku zážitků, jsou tady dárkové poukazy. Spása všech zapomnětlivců a těch, kteří si nejsou jisti co vybrat.

Dárkové poukazy řeší několik dilema najednou. Za prvé rychlost, za druhé vhodnost a za třetí pohodlí. Řekněte sami, nejsou dárkové poukazy ideální?

Dárkové poukazy pro ty co nevědí

Jedna reklama říká „když nevíte co by, najdete to v ...“. My říkáme „když nevíte co by, kupte dárkový certifikát“. Že je to bez nápadu a navíc se to nerýmuje? Hlavně že to splňuje očekávání a řeší nejeden problém. Dárkové poukazy jsou v mnoha případech praktické a mnohdy potěší více než nevhodně zvolený dárek, v našem případě zážitek.

Naše dárkové poukazy - certifikáty

Pojmenování „dárkové poukazy“ se nám nezdálo dost originální, proto jsme zvolili název „certifikát“ a dále podle toho, v jaké je hodnotě. Máme pro vás připraveny dárkové certifikáty rozděleny dle hodnoty, za kterou byly pořízeny, na bronzový, stříbrný, zlatý, platinový a královský. Každý dárkový certifikát je možné vyměnit za jeden nebo více zážitků v hodnotě bodů daného poukazu.

Dárkové certifikáty, jsou distribuovány v luxusní dárkové krabičce spolu s průvodním dopisem k jeho použití. Platnost každého certifikátu je dvanáct měsíců od data zakoupení.

Nejnovější články

Vánoční dárkové poukazy

Vánoce jsou za dveřmi a Vy, tak jako každý rok, přemýšlíte jaké originální dárky pořídit své rodině, přátelům a známým pod stromeček? Máme pro Vás výborné tipy na dárky k Vánocům - vánoční dárkové poukazy na zážitky.

celý článek

Dárkové poukazy pro kluka

Každý kluk raději než ponožky nebo knihy dostává dárky, které jsou neobyčejné, originální a zábavné. Když je navíc takový dárek již z dálky cítit adrenalinem a dobrodružstvím, spokojenost je zaručena. Právě takové tipy na dárky Vám zde nabízíme.

Zážitkové dárkové poukazy pro kluka jsou výborným řešením originálního a netradičního dárku pro každého mladého muže.

celý článek

Dárkové poukazy pro dědu

S vymýšlením originálního dárku pro dědu bývá problém. Netrapte se přemýšlením a podívejte se na naše tipy na zážitkové dárkové poukazy pro dědu. Nejen, že budete mít postaráno o netradiční dárek, který dědu potěší, ale také nakoupíte jednoduše z Vašeho domova nebo kanceláře a druhý den Vám dárek doručíme.

Dárkový poukaz pro Vašeho dědu zabalíme do krabičky, přidáme elegantní průvodní dopis s Vaším osobním věnováním a balíček navíc ozdobíme stuhami. Na Vás zbude už jen dědečkovi popřát všechno nejlepší a dárek předat.

celý článek

Dárkové poukazy pro přítelkyni

Přemýšlíte, čím obdarovat Vaši přítelkyni k Vánocům, narozeninám nebo výročí? Chcete jí věnovat něco neobyčejného a originálního, na co by ráda dlouho vzpomínala? Máme pro Vás tipy na dárkové poukazy pro přítelkyni, které jí umožní prožít netradiční zážitek.

V nabídce máme přes tři stovky zážitků roztříděných do dvanácti kategorií, takže jistě najdete ten pravý právě pro Vaši přítelkyni.

celý článek

Dárkové poukazy pro babičku

Vaše babička nemusí dostávat pouze tradiční kávu, bonboniéru nebo knížku křížovek. Buďte originální a darujte jí něco nového a netradičního – dárkové poukazy na zážitky.

Zážitky nejsou jen pro mladé adrenalinové nadšence, v naší nabídce máme spoustu krásných zážitků pro seniory, které si užijí v každém věku. Podívejte se na naše tipy na dárkové poukazy pro babičku a posuďte sami.celý článek

Dárkové poukazy pro tatínka

Přemýšlíte, jaký dárek pořídit tatínkovi k narozeninám či letošním Vánocům? Dochází vám nápady a čas na realizaci? Vyberte si z naší nabídky zážitků a objednejte tatínkovi dárkové poukazy. Krabičku s dárkovým poukazem a průvodním dopisem s Vaším osobním věnováním doručíme již druhý den po objednání na Vámi zvolenou adresu. Pokud opravdu spěcháte, můžete si balíček s dárkovým poukazem pro tatínka vyzvednout v naší kanceláři v Praze ještě ten samý den.celý článek

Dárkové poukazy pro ženy

V naší nabídce najdete řadu zážitků, které jsou vhodné jako dárek pro ženy.

Obdarujte ženu dárkovým poukazem, věnujete jí originální dárek v podobě zážitku, který si užije a bude na něj dlouho vzpomínat. Dárkové poukazy pro ženu u nás zakoupíte jednoduše a rychle pomocí Vašeho telefonu nebo počítače.

celý článek

Dárkové poukazy pro přítele

Buďte originální a darujte letos něco nového. Vyberte si u nás z nabídky zážitků a objednejte dárkové poukazy pro přítele.

Nákup u Esennce.cz je jednoduchý a rychlý, dárkový poukaz pro přítele Vám doručíme do druhého dne v dárkové krabičce. U nás pořídíte dárek i na poslední chvíli bez jakýchkoliv starostí.

celý článek

Dárkové poukazy pro maminku

Darujte něco neobvyklého a objednejte si u nás dárkové poukazy pro maminku. Zážitkový dárkový poukaz pro maminku je originální dárek, který potěší každou ženu.

Dopřejte mamince krásný zážitek a darujte ji poukaz na masáže nebo víkendový relaxační pobyt.

Dárkový poukaz pro Vaši maminku zabalíme do krásné krabičky a připojíme průvodní dopis s Vaším věnováním.

celý článek

Dárkové poukazy pro kamarádku

Udělejte radost své kamarádce a darujte jí dárkový poukaz na zážitky. Splňte kamarádce tajná přání a dopřejte jí nezapomenutelné chvíle plné adrenalinu nebo odpočinku. Vyberte si zážitek z naší nabídky, který se Vaší kamarádce bude líbit, a nechte vše ostatní na nás. Dárkový poukaz pro kamarádku Vám hezky zabalíme do dárkové krabičky a pošleme na určenou adresu. Vy už pak jen budete přijímat díky a pochvaly od spokojené obdarované.
celý článek

Dárkové poukazy pro muže

Unavuje Vás trávit hodiny chozením po obchodech a sháněním toho pravého dárku pro muže? Takového, který by byl vtipný, originální a nevšední? My nabízíme poukazy na dárek pro muže, které slouží jako vstupenka na neuvěřitelné zážitky. Dárkový poukaz pro muže je ideálním dárkem na poslední chvíli. Zabalený v dárkové krabičce Vám přijde do druhého dne!
celý článek

Dárkový certifikát

Překvapte své blízké něčím nečekaným a věnujte jim dárkové certifikáty od zážitkové agentury ESENNCE.CZ.celý článek

Dárkový poukaz na masáže

Chcete obdarovat své blízké originálním dárkem? Darujte zážitek, který jim přinese nejen radost, ale i chvíle odpočinku a relaxace, které dnes potřebuje každý. Věnujte jim dárkové poukazy na masáže. U nás si můžete vybrat z široké nabídky masáží v ověřených salonech a masážních centrech po celé České Republice. Poukázky na masáže jsou vděčným dárkem pro každého, kdo se rád nechá hýčkat.

celý článek

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz na zážitky je ideální dárek. Nejste si jisti, který zážitek jako dárek bude nejvhodnější? Zážitky jako dárek můžete realizovat i ve formě dárkového poukazu.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.