Dárky k výročí

Oslavte výročí novým skvělým zážitkem.

Speciální událost si zaslouží nezapomenutelnou oslavu s originálním dárkem. Kdy jindy si máme udělat radost a zažít něco, o čem dlouho jen sníme? Věnujte magický okamžik, který předčí fantazii. Vybírejte dárky k výročí z naší pestré nabídky dárků k výročí určených pro ženy i pro muže.

Nahlédněte také do dárků pro dva - o zábavu, romantiku, adrenalin nebo odpočinek je nejkrásnější podělit se s blízkými lidmi.

 

Máme pro Vás zajímavé tipy na dárky k výročí. Ať už se jedná o dárky k výročí pro muže, přítele nebo dárky k výročí svatby pro rodiče. Zážitky jako originální dárky k výročí určitě udělají radost.

Dárky k výročí

Nejprve si povězme něco o výročí samotném. Jde vždy o jednu nebo více událostí, které jsou něčím významné. Ať už pro osobu, stát, národ a tak dále. Výročí si pak připomínáme kalendářním datem a nějakým způsobem si pak událost připomínáme na její počest. Nebudeme vás nudit výčtem státních nebo náboženských výročí, povězme si jen o několika, které by se přímo mohly týkat každého z nás.

Každé výročí má jedno společné, vždy se vztahuje k nejdůležitějším událostem v našich životech. Když pomineme narozeniny, tak asi nejčastějším výročí bude svatební. Dále pak výročí seznámení, zasnoubení nebo například jubileum. Výročí si připomínáme nejen hvězdičkou nebo srdíčkem v kalendáři, ale hlavně drobnými dárky, popřípadě přáním. Vždy jde o možnost projevit úctu, poděkování, radost a popřát mnoho štěstí a zdravý do dalších let.

Mnohá výročí jsou natolik důležitá a nezapomenutelná, že si k jejich uctění darujeme něco netradičního. A zde přicházíme na řadu my, Esennce – agentura na zážitky.

Originální dárky k výročí

Je rozdíl vybírat dárky k výročí pro přátele, kteří oslavují druhý rok seznámení a dárky k výročí pro rodiče, kteří oslavují stříbrnou svatbu. Pochopitelně nemáme několik univerzálních dárků k výročí, ale je zde z čeho vybírat. Každý ze zážitků je pečlivě zvolen tak, aby byl nezapomenutelný a aby to byl opravdový zážitek.

Romantické dárky k výročí

Jak jsme již naznačili v úvodu, nejčastější výročí je ve spojení s partnerem nebo partnerkou. Ať už jde o svatbu či seznámení, vše má jedno společné - lásku. I proto mezi nejčastěji volené dárky k výročí patří romanticky laděné zážitky. Pro tyto příležitosti zde máme několik dárků v podobě zážitků z kategorie zážitkové pobyty, masáže nebo relaxace. Pokud chcete pár tipů jak originálně překvapit, tak tady jsou.

Chcete prožít kouzelný víkend plný pohody a klidu? Vyzkoušejte luxusní bublinky, víkend v exkluzivním hotelu plném lázeňských procedur. Kdo by chtěl trošku aktivity namísto relaxace, může vyzkoušet víkend pro dva v Jizerkách, kde horské prostředí přímo láká po výletech a procházkách do překrásné přírody Jizerských hor. Kdo chce dokonalou romantiku se vším všudy, měl by zvolit noc v Martinickém paláci. Ocitnete se v paláci sousedícím s Pražským hradem, váš pokoj bude mít dvě ložnice, večeře bude mít pět chodů a jako by toho nebylo dost, snídani dostanete do postele. Tento bezesporu exkluzivní dárek k výročí můžete objednat jedině u nás, Esennce s.r.o. – agentura na zážitky.

Věnujte nezapomenutelný dárek k výročí

Připomeňte si výročí něčím zvláštním, umocněte vzpomínku zážitkem, který vám vydrží minimálně do dalšího výročí.

Tak bychom mohli s nabídkou dárků k výročí pokračovat na dalších pěti stranách, ale necháme vás v klidu vybírat dle vlastního uvážení a potřeby. Ať už vyberete jakkoliv, věříme, že zážitek bude stejně jedinečný, jako vaše právě oslavované výročí.

 

Nejnovější články

Dárky k výročí svatby

Úžasné dárky k výročí svatby, které udělají radost každému. Výročí svatby je významnou údálosti, která se nesmí podcenit. Máme nádherné tipy na dárky k výročí svatby.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.