Dárky k narozeninám

Darujte zážitek v podobě poukazu na zážitek, který je zabalen v luxusní krabičce spolu s průvodním dopisem, na kterém je kromě všech informací o zážitku také Vaše osobní věnování oslavenci. Obdarovaný si následně sám určí termín, kdy zážitek prožije.

Nezapomenutelný zážitek je šťavnatou třešničkou narozeninového dortu. Najít vhodný dárek k narozeninám bývá obvykle těžké, u nás si ale můžete vybrat z nabídky dárků, které oslavence potěší a zaujmou podle jeho gusta. Hledáte dárek pro kamaráda, přítele či manželku? Naservírujte jim dávku adrenalinu a zábavy nebo věnujte luxusní chvíle odpočinku, které jsou pro všechny dnes tak cenné.

Dárky k narozeninám

Narozeniny máme jednou do roka („smolaři“ kteří se narodily 29. února, jednou za čtyři roky), ale dárky k narozeninám vybíráme několikrát ročně. Pokud vás nebaví vymýšlet nové dárky k narozeninám pořád dokola, můžete si naše stránky přidat mezi oblíbené (klávesa Control + D) a kdykoliv k nám přijdete, najdete zde vhodné dárky k narozeninám pro kohokoliv. Když dárky k narozeninám nakoupíte zde, jistě budete originální a překvapíte. Určitě také uděláte nemalou radost obdarovanému a některým z dárků možná splníte sen. Nyní se pojďme podívat na několik tipů na dárky k narozeninám.

Dárky k narozeninám pro ženy

Ženy jsou náročné, a když odfláknete výběr dárku pro ni, tak to jistě pozná. Dárky k narozeninám pro ženy můžete vybírat z oblasti relaxace, adrenalinu, odpočinku a v neposlední řadě třeba z oblasti lázeňských procedur. Jako tip, uvádíme třeba zážitek královská relaxace nebo lázeň královny Kleopatry. Mezi další oblíbené dárky patří například ty z kategorie masáže. Opravdu originálním dárkem k narozeninám může být zážitek drbání, kde nejde o nic jiného, než název napovídá.

Dárky k narozeninám pro muže

Uspokojit muže není tak složité. Pokud chcete muže obdarovat něčím pro jeho zdraví, volte pivní lázně. Pokud ho chcete dosyta nakrmit, vsaďte na středověkou hostinu. Pro opravdové chlapy, máme třeba akrobatický let nebo jízdu Hummerem. Pokud je muž, kterého chcete překvapit dárkem k narozeninám, dnes a denně v pracovním stresu, věnujte mu pasení ovcí v Beskydech. Při tomto zážitku si vyčistí hlavu a na váš dárek (v dobrém slova smyslu) pravděpodobně nikdy nezapomene.

Originální dárky k narozeninám pro páry

Není výjimkou, že jdete na nějaké dvojité narozeniny, které slaví oba z páru v jeden den, přestože se narodili například každý v jiném měsíci. Právě pro takové příležitosti jsou tu dárky k narozeninám pro dva. Překvapte oslavence dárkem pro dva, například v podobě zážitku let balonem pro dva nebo den na jachtě pro dva. Další z nezapomenutelných dárků k narozeninám pro dva je určitě noc na Chateau Mcely. Pokud vybíráte dárek k narozeninám pro dvojčata, bude vhodnější nevybírat romantické a pobytové zážitky, ale například adrenalinové. Například vyhlídkový let nebo adrenalinový den Šumava.

Tipy na dárky k narozeninám

Kdo chce vybírat dárky k narozeninám z opravdu netradičních zážitků, klikněte na kategorii hobby. Najdete tam originální a nezapomenutelné kousky jako je třeba bagrování, popelářem na zkoušku nebo loutkářská dílna.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, věříme, že překvapíte a spokojenost obdarovaného vás přiměje nakoupit zde nové zážitky jako dárky. Nám nezbývá než popřát mnoho úžasných oslav narozenin.

Nejnovější články

Dárek k 40. narozeninám pro muže

Připravili jsme pro vás originální tipy na dárek k 40. narozeninám pro muže. Prohlédněte si naši nabídku a věnujte oslavenci netradiční zážitkový dárek, který mu přinese spoustu nezapomenutelných chvil a vzpomínek.

celý článek

Dárek k 30. narozeninám pro muže

Vyberte si z našich tipů na dárky k 30. narozeninám pro muže. Darujte k třicetinám originální zážitky plné adrenalinu, zábavy i relaxace! Věnujte oslavenci k tomuto významnému výročí něco opravdu nevšedního. Zážitkové dárky pro muže jsme pěčlivě vybírali, tak aby si vybral opravdu každý.

celý článek

Dárek k 50. narozeninám pro muže

Máme pro vás báječné tipy na dárky k 50. narozeninám pro muže. Věnujte oslavenci zážitkový dárek, budete originální, překvapíte a uděláte radost. Naše nabídka zážitků je pestrá, vyberete si z ní dárek pro muže každého věku. Zážitky nabízíme po celé České republice!

celý článek

Dárek k 60. narozeninám pro muže

Hledáte-li originální nápady na dárek k šedesátinám pro vašeho manžela, tatínka, dědu nebo kamaráda, jste na správném místě. Podívejte se na naše tipy na dárky k 60. narozeninám pro muže a vyberte si ten nejlepší pro vašeho oslavence.

celý článek

Dárek k 18. narozeninám pro muže

Připravili jsme pro vás tipy na originální dárky pro muže k 18. narozeninám. Pokud přemýšlíte, co čerstvému dospělákovi darovat, podívejte se na naši nabídku a nechte se inspirovat. Netradiční zážitek je skvělý dárek k 18. narozeninám pro muže i ženy. Jsou originální, zábavné a oslavenec bude mít na co vzpomínat.

celý článek

Tipy na dárky k narozeninám

Tipy na dárky k narozeninám pro muže i ženy. Vybírejte z nabídky originálních dárků, zážitků, z nabídky agentury na zážitky Esennce.cz.celý článek

Dárek k 60. narozeninám

Nabízíme dárky k 60. narozeninám pro muže i ženy. Pokud máte někoho, kdo bude slavit své 60. narozeniny, máme pro Vás v nabídce několik úžasných zážitků, které jsou formou dárkového poukazu vhodné jako originální dárek k tomuto kulatému jubileu.celý článek

Dárek k 50. narozeninám

Dárek k 50. narozeninám musí být nádherný. Darujte z naší pestré nabídky dárek k padesátinám v podobě luxusního zážitku. Máme v nabídce dárky k 50. narozeninám pro muže i ženy. Darujte zážitek, darujte splnění snu, darujte vzpomínky!celý článek

Dárek k 40. narozeninám

Tipy na dárek k 40. narozeninám. Vybírejte z široké nabídky originálních dárků k 40tinám. 40. narozeniny jsou významým výročím, je důležité vybrat správný narozeninový dárek. Nabízíme originální dárky pro muže i ženy.celý článek

Dárek k 30. narozeninám

Tipy na dárek k 30. narozeninám. Vybírejte z pestré nabídky netradičních dárků k 30tinám. 30. narozeniny jsou významým výročím, je důležité vybrat vhodný dárek. Nabízíme originální dárky pro muže i ženy.celý článek

Dárek k 18. narozeninám

18. narozeniny jsou prvním významným jubileem v životě mladého člověka. Proto je důležité vybrat ten správný dárek k 18. narozeninám. Vybírejte za naší pestré nabídky netradičních dárků pro holky i kluky, určitě zde naleznete vhodný dárek k 18tinám, který oslavence potěší.celý článek

Dárky k narozeninám pro kamarádku

Hledáte dárek k narozeninám pro kamarádku? Inspirujte se u nás. Z naší nabídky na originální dárky k narozeninám pro kamarádku zajisté najdete vhodný dárek právě pro Vaši kamarádku. Obdržíte certifikát na vybraný zážitek v luxusní dárkové krabičce, který kamarádce s gratulací předáte. Přidejte kytičku a dárek pro kamarádku k narozeninám bude dokonalý. Naše dárky k narozeninám v podobě zážitku vykouzlí úsměv a sklidí úspěch.

celý článek

Originální dárky k narozeninám

Darujte originální dárky k narozeninám z naší pestré nabídky. Máme pro Vás tipy na originální dárky k narozeninám, určitě si vyberete ten správný dárek. Udělejte radost těmito originálními dárky, které potěší, pobaví a zanechají nezapomenutelnou vzpomínku na narozeninovou oslavu.celý článek

Dárky pro ženy k narozeninám

Přemýšlíte nad tím správným dárkem pro přítelkyni, maminku nebo ženu k narozeninám? Darujte nádherný zážitek!celý článek

Dárky k narozeninám pro ženy

Nejkrásnější dárek k narozeninám pro ženu? Většina žen pravděpodobně odpoví „květina“. Jenže květina sama o sobě je přeci jen málo, pokud žena slaví výročí svého narození a je jedno kolikáté. Květinou doladíte onen originální dárek, který přinesete v malé luxusní krabičce ovázané stuhou.celý článek

Dárky k narozeninám pro muže

Inspirace na dárky k narozeninám pro muže. Pokud hledáte originální dárky k narozeninám pro muže, darujte zážitky. U nás naleznete širokou nabídku zážitků od adrenalinových, přes jízdy luxusními auty až po netradiční masáže.

celý článek

Dárky pro muže k narozeninám

Nabízíme dárky pro muže k narozeninám. Specializujeme se na dárky pro muže. Ať jsou to dárky pro muže k narozeninám, k svátku nebo k výročí, vybrat ten správný nebývá vůbec lehké. S dárky od nás, překvapíte každého muže, přítele, tatínka nebo dědečka.celý článek

Proč si vybrat Esennce.cz?

  • Pětinásobný vítěz soutěže ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky.
  • Jsme přední agentura na zážitky v ČR s 14ti letou tradicí (založeno 2007).
  • Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celé ČR (nahlédněte do referencí)
  • Stále se ptáme, zda lze něco vylepšit. Pokud ano, uděláme to.
  • Nabízíme zážitkové dárky všech druhů a cenových kategorií.
  • Jako 1. zážitková firma jsme získali certifikát kvality APEK.