0

Zážitkové dárky pro muže

Přemýšlíte čím tentokrát obdarovat vašeho muže, tatínka, dědečka, přítele a další jedince z mužského pokolení? Darujte jim zážitkové dárky pro muže. Dopřejte jim opravdový zážitek, na který budou dlouho vzpomínat.

Agentura na zážitky má připravenou celou řadu zážitkových dárků pro muže a je jen na vás, kterým překvapíte. Nabídka obsahuje zážitkové dárky pro muže od adrenalinu, přes auto moto až po relaxaci. Zde jsou naše tipy na zážitkové dárky pro muže.


 DOPORUČUJEME:    ADRENALINOVÉ DÁRKY   VÍKEND V PIVOVARU   JÍZDY HUMMEREM   JÍZDY FERRARI


Adrenalinové zážitkové dárky pro muže

Pokud chcete obdarovat jedince, který jde do všeho po hlavě, který vyhledává dobrodružství, popřípadě mu chcete jen zpestřit jinak nudné dny, vybírejte zážitkové dárky pro muže z kategorie adrenalinové zážitky. Najdete zde dárky jako zážitky na souši, ve vodě i ve vzduchu. Na dvou kolech, ve stavu beztíže, s plachtami nad hlavou, nebo s volantem v rukou. Adrenalinové dárky patří mezi nejvyhledávanější zážitkové dárky pro muže k narozeninám.

Zážitkové dárky pro muže dobrodruhy

Mohlo by se zdát, že adrenalin a dobrodružství jsou totéž. Ano, mají hodně společného, nicméně některé dárky jsou více dobrodružné než adrenalinové. Například let dvojplošníkem, určitě má dávku adrenalinu, ale obdarovaný budete zažívat pocity objevitele a průkopníka, přesně jako zažívali první piloti těchto krásných letadel. Dalším dobrodružstvím by mohl být den na jachtě pro dva, kde se kromě seznámení s plachetnicí, můžete věnovat výuce jachtingu a kormidlovat. Velmi oblíbeným zážitkovým dárkem jsou také lety balónem. Let balónem je nezapomenutelný dárek.
Milovníka aut potěší možnost zařádit si s legendárním autem Hummer na terénní dráze. Darujte zážitek jízda hummerem a uvidíte, že tento dárek bude slavit úspěch.

Relaxační zážitkové dárky pro muže 

Relaxační a odpočinkové zážitkové dárky pro muže patří mezi nejoblíbenější. Komu by se nelíbilo nechat o sebe pečovat. A věřte nebo ne, i přes počáteční ostýchavost, všichni muži nakonec přiznají, že ta masáž byla úžasná. Jinými slovy, že to není jen pro ženy a že by si to rádi zopakovali. Kromě masáží a zkrášlujících procedur pro muže, zde máme zážitkové pobyty, při kterých načerpají nové síly. Mezi dokonalé zážitkové dárky pro muže, patří pivní lázně, nebo víkend v pivních lázních. Přestože by se mohlo zdát, že půjde o nekontrolovatelnou konzumaci lahodného moku, opak je pravdou. Více se dočtete přímo u daného zážitku nebo v některém z článků o pivních lázních na našem webu.

Zážitkové dárky nejen pro muže

Samozřejmě se nezaměřujeme pouze na zážitkové dárky pro muže. Naše agentura na zážitky nabízí řadu dárků k nejrůznějším příležitostem, od narozenin, přes výročí a zážitky pro dva, až po svatební dary a zážitky pro nastávající maminky v pokročilém stádiu těhotenství. V klidu si projděte, co vás zajímá, a v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zážitková firma Esennce, je tu jen pro vás.