0

Luxusní dárky pro muže

Vybrali jsme pro vás ty nejlepší luxusní dárky pro muže. Udělejte radost svým blízkým a věnujte některý z našich úžasných zážitků. Zážitkový dárek, který vyberete, vám krásně zabalíme a pošleme na adresu, kterou si určíte, již do druhého pracovního dne.

Luxusní automobilové dárky pro muže

Muži a krásná silná auta, to jde dohromady odjakživa. Splňte sen svému muži, bratrovi nebo tatínkovi a darujte mu nevšední zážitek s luxusními vozy z naší nabídky. Svézt se může v superrychlém Ferrari, vojenském Hummeru nebo luxusním Rols Roycem. Pokud je váš oslavenec milovníkem dobrodružství, darujte mu divokou jízdu na čtyřkolkách nebo rovnou řízení tanku. Zážitky na čtyřech kolech – to jsou luxusní dárky pro všechny muže!

Zážitkové pobyty plné luxusu

Nabízíme krásné pobytové balíčky plné luxusu a zážitků. Vyberte si podle lokality nebo druhu pobytu a vyrazte na víkendový pobyt se svým mužem. Darujte luxusní zážitkový pobyt a užijte si romantiku ve dvou nebo pošlete muže na výlet se svými kamarády a dopřejte mu luxus volnosti.

Luxusní relaxace pro muže

Muži jsou rádi hýčkáni a rozmazlování. Proto jistě ocení zážitky z kategorie relaxace a masáže. Věnujte jako dárek návštěvu profesionálního masážního salonu, nevšední pobyt v poláriu nebo léčivé solné jeskyni. Vybrat si můžete z mnoha typů masáží a wellness procedur. Nabízíme také víkendové pobyty plné wellness a relaxačních procedur, kam můžete vyrazit spolu s obdarovaným.
Jsem zážitková agentura, jedna z nejstarších českých firem tohoto druhu. Několikrát po sobě jsme byli našimi zákazníky zvoleni vítězem soutěže Shop Roku. Vlastníme certifikáty kvality - APEC Certifikovaný obchod, Garance nákupu a Ověřeno zákazníky. S námi se nakupuje pohodlně, rychle a bezpečně.