0

Tipy na svatební dary

Svatební den vašich známých, příbuzných nebo dokonce dětí se blíží a vy stále nevíte, co jim nadělíte jako svatební dar? Nezoufejte! Máme pro vás hned několik skvělých tipů na svatební dary.

Pomiňme ony tradiční tipy na svatební dary, jako je vybavení domácnosti (protože pokud byste jim chtěli nadělit zrovna toto, jistě by už zabalená rychlovarná konvice nebo žehlička ležela ve vaší skříni) a věnujme pozornost něčemu, co novomanželé určitě očekávat nebudou. Máme na mysli svatební dary netradiční a velmi originální. Věnujte jako svatební dar zážitkové dárky!

DOPORUČUJEME:      ROMANTICKÝ VÍKEND      MASÁŽ PRO DVA      LET BALÓNEM      VYHLÍDKOVÝ LET

Tipy na svatební dary

V naší zážitkové agentuře ESENNCE, můžete vybírat z opravdu široké nabídky zážitků. Chcete darovat opravdovou romantiku? V tom případě je tím pravým let horkovzdušným balónem pro dva. Pouze novomanželský pár a pilot. Nic není krásnějšího, než pohled na svět z ptačí perspektivy v objetí milujícího manžela. Romantika a dobrodružství při letu balónem je neopakovatelný zážitek. Dopřejte novomanželům nové pocity, které budou provázet vyhlídkový let balónem. Díky startům po celé republice, si sami novomanželé vyberou, které krásy naší vlasti chtějí obdivovat. Nejoblíbenějšími jsou hrady Karlštejn a Křivoklát, zámky Zbiroh či Dobříš, Brdské hřebeny nebo přehrada Orlík.

Dalším tipem na svatební dary jsou velmi oblíbené adrenalinové dárky. Lidé rádi zkouší, co všechno dokážou a kam až jsou schopní zajít. V oblasti zážitkových dárků jistě vede tandemový seskok.  Tandemové seskoky padákem nabízíme na několika letištích po celé republice.

To vše a mnoho dalších zážitků naše zážitková firma nabízí. Pokud se vám tip darovat zážitek jako svatební dar zalíbil, ale nejste si jisti, zda novomanželský pár upřednostňuje adrenalinové zážitky nebo naopak relaxační pobyty pro dva, věnujte dárkový poukaz. Novomanželé si tak sami u naší agentury na zážitky vyberou sami ten pravý dárek.