0
Mám poukaz

Romantický zážitek pro dva

Darujte z lásky romantický zážitek pro dva. Nejlepší dárek pro zamilované je zážitek plný romantiky, který si užijete spolu se svou polovičkou. Vyberte si z nabídky romantických pobytů, gurmánských zážitků nebo pohádkových vyhlídkových letů v lokalitách po celé České republice.

Romantické pobyty

Darujte své drahé polovičce nezapomenutelný pobyt plný romantiky. Není nad čas strávený ve dvou mimo domov, někde, kde si budete užívat luxusu a pohodlí, relaxace a krásného prostředí. Nabízíme romantické pobyty pro zamilované na mnoha místech České republiky, vyberte si, jakou lokalitu chcete navštívit se svou láskou. Nejromantičtější jsou jistě pobyty s ubytováním na zámku, kde vás čekají nadstandardní služby a prostředí jako z pohádky. Milovníky wellness pobytů potěší romantický zážitek pro dva spojený s masážemi nebo volným přístupem do wellness a fitness zóny.

Luxusní večeře

Staré dobré přísloví, že láska prochází žaludkem, platí a platit bude. Luxusní večeře při svíčkách je dárek, který nikdy nezklame. Exkluzivní gurmánský zážitek vás čeká na zámku Chateau Mcely, kde vám ve vyhlášené restauraci Piano Nobile připraví několikachodové menu složené z nejvytříbenějších lahůdek. Atmosféra na zámku Mcely je úžasně romantická a spolu s vynikajícím jídlem vytváří dokonalý romantický zážitek pro 2.

Netradiční romantický zážitek pro dva

Zažijte spolu něco, na co nikdy nezapomenete. Netradiční romantický zážitek pro dva je let balónem, při kterém se proletíte nad vaší oblíbenou lokalitou. Osvěžte si pocit, kdy jste se ze samé zamilovanosti vznášeli v oblacích a přesvědčte se o tom, jaké má romantický let balonem kouzlo. Pokud dáváte přednost letadlu před otevřeným balonem, vyberte si romantický let pro dva. Na palubě se bude podávat šampaňské a pilot s vámi vystoupá až nad samotná oblaka.