0

Originální svatební dary

Svatba je jedním z nejdůležitějších okamžiků v životě člověka. Budoucí novomanželé si oficiálně slíbí společný život, dokud je smrt nerozdělí. Pokud jsme jedni z těch, kteří mají tu čest být mezi svatebními hosty, je tradicí i slušností, přispět svojí troškou mezi originální svatební dary.

Originální svatební dary

Přemýšlíte nad tím, čím své známé, budoucí novomanžele, obdarujete? Ano, jistě jim můžete nadělit novou rychlovarnou konvici nebo sadu nerezových hrnců. Při troše štěstí jsou novomanželé obdarováni dvěma takovými skvělými konvicemi a ženich s nevěstou je sice ocení, ale používat budou jen jednu. Navíc radost nebo překvapení takové svatební dary nevykouzlí. Zkuste je ale překvapit něčím originálním a netradičním. Věnujte jim originální svatební dary. Například některý ze zážitkových dárků. Po všech těch dnech příprav a plánování, si jistě zaslouží chvilku odpočinku a relaxace.

Máme pro vás skvělé tipy na originální svatební dary! Na stránkách naší agentury na zážitky určitě vyberte ten správný svatební dar. Ten pravý se samozřejmě odvíjí od toho, co má novomanželský pár rád. Pokud touží po romantice, nadělte mu některý z pobytů na krásných českých zámcích. Obzvláště luxusní je pobyt na Chateau Mcely, krásném zámečku a bývalém sídle šlechtické rodiny Thurn – Taxisů.

Naše zážitková firma také dokáže splnit sen milovníkům piva. Komu by se nelíbil víkend pro dva v pivovaru, samozřejmě s ochutnávkou onoho zlatavého moku? Dalším velkou touhou, kterou může naše agentura na zážitky ukojit, je touha o překonání sebe sama, sáhnutí si až na dno svých sil. Ano, řeč je o adrenalinových zážitcích. Zde je výběr opravdu obrovský. Můžete vybírat od velmi oblíbených zážitků jako je Bungee Jumping, nebo jízda Hummerem, až po akrobatický let, nebo tandemový seskok padákem. Adrenalinové dárky jsou poslední dobou velkým hitem.

Pro ty, kteří si nejsou jisti, který zážitek je ten nejlepší, máme připraveny dárkové poukazy. Díky němu si novomanželský pár sám vybere zážitek, který mu sedí. Nabídka je opravdu široká, záleží jen a pouze na vás, kterým typem zážitkového dárku novomanžele obdarujete. Dárek od naší agentury na zážitky, se mezi originálními svatebními dary jistě neztratí.