0

Gurmánský zážitek

Dopřejte svým chuťovým buňkám opravdový gurmánský zážitek. Podívejte se na naši nabídku zážitků pro gurmány a udělejte si radost. Gurmánský zážitek můžete věnovat jako dárek! Dopřejte svým blízkým originální zážitek plný výborných chutí a vůní.

Originální dárky pro gurmány

Zážitky spojené s dobrým jídlem jsou perfektním dárkem pro všechny gurmány. Dárkový poukaz na vybraný gastronomický zážitek vám zabalíme do pěkné krabičky. Do krabičky vložíme také průvodní dopis, ve kterém si obdarovaný přečte vaše věnování a popis zážitku, který ho čeká. Balíček s poukazem na zážitek vám doručíme již do druhého pracovního dne nebo si ho můžete vyzvednout v sídle naší firmy.

Zážitkové gurmánské dárky se hodí věnovat ke každé příležitosti. Podívejte se na naše tipy na zážitky pro gurmány a vyberte si ten, který se obdarovanému bude nejvíce líbit. Nebo zavolejte na naši zákaznickou linku a nechte si od nás poradit.

Gurmánské zážitky v hlavním městě Praha

Udělejte si výlet do hlavního města a dopřejte si unikátní gurmánský zážitek. Nabízíme například stylovou večeři v klášterním pivovaru v areálu Strahovského kláštera, kde si kromě pivních specialit pochutnáte na výborném menu místního kuchaře. Pokud vás zajímá, jak se hodovalo ve středověku, vyrazte na pravou středověkou hostinu. Čeká vás cesta do patnáctého století za netradičním gurmánským zážitkem.

Netradiční gurmánské zážitky a kurzy

Rádi se přiučíte v kuchyni něco nového nebo vás zajímá tajemství přípravy exotických pokrmů? Vyberte si z naší nabídky kurzů vaření a rozšiřte vaše kulinářské dovednosti. Nebo si domů pozvěte profesionály a nechte si připravit pravá exotická jídla přímo ve vaší kuchyni. Milovníci čaje či kávy ocení kurzy a ukázky správné přípravy těchto lahodných nápojů.

Naše agentura spolupracuje pouze s nejlepšími dodavateli, gurmánské zážitky vás určitě nezklamou.