0

Gastronomický zážitek

Hledáte-li opravdový gastronomický zážitek, jste na správném místě.Podívejte se na naši nabídku gurmánských zážitků a vyberte si ten pravý. S našimi gastronomickými zážitky si nejen pochutnáte na výborném jídle, ale navíc se skvěle pobavíte.

Zážitky pro gurmány a kulináře

Patříte mezi fanoušky zážitkové gastronomie? Jídlo pro vás není jen nutnost, ale také potěšení a zábava? Tak si určitě vyberete z naší nabídky nevšedních gastronomických zážitků. Zajít si můžete na originální večeři ve středověkém stylu, u vás doma si můžete nechat připravit japonské nebo thajské speciality nebo se přihlásit na zajímavý kurz vaření.

Netradiční gastronomické zážitky

S našimi netradičními gastronomickými zážitky se dozvíte, jak vypadá pravý čajový obřad, v čem spočívá tajemství přípravy lahodné kávy nebo jak správně zabalit japonskou specialitu sushi. Buďte originální a připravte pro přátele nevšední gastronomickou párty u vás doma!

Tipy na gastronomické dárky

Zážitkové dárky s gastronomickou tématikou potěší všechny jedlíky i gurmety. Darujte zážitky, které potěší chuťové buňky! Gastronomický zážitek se hodí jako dárek k narozeninám, výročí, svatbě či zasnoubení, i jako vánoční dárek. Poukaz na vybraný gastro zážitek zabalíme do hezké krabičky a přidáme průvodní dopis, kam můžete přidat vaše osobní věnování.

Shop Roku ESENNCE.cz

Zážitková agentura ESENNCE.cz je jedna z nejstarších firem tohoto typu na českém trhu. ESENNCE.cz je držitelem certifikátů APEC Certifikovaný obchod, Garance kvality a Ověřeno zákazníky. Zákazníci, kteří nakupují v ESENNCI.cz ji zvolili již několikrát po sobě vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky.