0

Tipy na originální dárky

Chodíte po obchodech a hledáte tipy na originální dárky? Ušetřete si čas a vyberte něco opravdu originálního. Darujte zážitky od firmy Esennce.

Nabízíme originální dárky v té nejčistší podobě. Vybírat můžete podle zaměření, pohlaví, věku, nebo příležitosti. Pokud si nebudete jisti svým rozhodnutím, vsaďte na originální dárky formou certifikátu, obdarovaný si pak vybere sám dle vlastního uvážení.

Tipy na originální dárky pro muže


Možná že nová sada klíčů do dílny se bude hodit, ale určitě neudělá takovou radost jako originální dárek z kategorie auto-moto. Co říkáte třeba na dárek jízda Hummrem, závodní okruh nebo pro prakticky zaměřené jedince škola smyku. Kamkoliv sáhnete, vytáhnete originální dárek pro muže.

Tipy na originální dárky pro ženy

 
Tak tady je to jednoduché, každou ženu potěší péče o ni, takže masáže, koupele a cokoliv pro krásu. Pokud chcete originální dárky pro ženy s duchem dobrodruha, zabrouzdejte do kategorie adrenalin. Tam najdete řadu dárků, na které nikdy nezapomene. Pokud to chcete doladit na tu nejvyšší možnou úroveň, sdílejte zážitky společně, vybírejte v kategorii originální dárky pro dva.

Tipy na originální dárky pro dva

 
Dělit se o radost, pocity štěstí a zážitky, patří mezi nejsilnější vzpomínky. Nyní máte možnost něco takového vytvořit. Objednejte víkend v pivních lázních, Wellness víkend pro dva, nebo neopakovatelný zážitek romance na Chateau Mcely. Staňte se tím, kdo zůstane v paměti nadobro.

Mnoho společných zážitků přeje Esennce.