0
Mám poukaz

Tipy na netradiční dárky

Máme pro Vás úžasné tipy na netradiční dárky pro muže i ženy. Darujte netradiční zážitky z naší široké nabídky.

Blíží se výročí, narozeniny nebo svatba Vašeho bližního? Probíráte nápady na jeho obdarování? Knihy, ošacení, nějaká elektronika, dovolená. Po chvilce Vám v hlavě zazní, že tohle všechno už tu bylo, že by to chtělo něco zcela nového, netradičního. Ale co?

Tipy na netradiční dárky Vám poskytne kdekdo, ale netradiční dárky samotné nabízí málokdo. Společnost esennce.cz se specializuje právě na netradiční dárky. Pojďme si jich pár představit. Uvidíte, že se Vám představivost po přečtení sama rozjede na nejvyšší obrátky a začnou z Vás nápady na netradiční dárky jen vyletovat.

Splnit mužům jejich dětský sen? To je dárek ze všech nejlepší. Cesty do vesmíru zatím k dispozici nejsou, ale terénní jízda bagrem ano. Jistě, srovnatelné to není, ale ona když se obří kolesa bagru zaboří do hlíny a muž ucítí tu sílu, kterou ovládá vlastníma rukama, zapomene na veškerý vesmír a jeho vědomí ovládne slastný pocit štěstí za splněného snu.

Obraťme list. Čím uděláte radost ženě? Co takhle ji zařídit čokoládové pokušení? Ne tabulkou čokolády či šálkem horké čokolády, ale rovnou čokoládovou masáží, která provoní a uvolní celé tělo. Nejkrásnější okamžik v životě ženy nastává, když přivře oči a jako kočka na slunci začne vnitřně příst nit štěstí. Zalita čokoládou zažije ten nejlepší dárek svého života.

Ale tipy na netradiční dárky nekončí. Co takhle dárky pro páry? Masáže pro dva nebo let balónem pro dva. Krása naší krajiny viděná z výšky pár set metrů. Vzrušení z nehlučného letu a okouzlení atmosférou.

Pokud Vaše představivost stále bloudí, nechte se zavést na esennce.cz, vyberete si na 100%.