0

Víkend na horách

Odpočiňte si o víkendu v krásném prostředí českých hor. Máme pro vás báječné tipy na to, kde strávit zážitkový víkend na horách. Víkend na horách si užijete ve dvou nebo s celou rodinou a můžete jím také obdarovat své blízké.

 

Wellness víkend na horách

Relaxovat ve wellness centru nemusíte jen ve velkoměstě, vybrali jsme pro vás krásné a luxusně vybavené horské hotely, kde si můžete dopřát rozličné procedury od masáží až po soukromou vířivku. Po příjemném relaxu ve wellness zóně můžete vyrazit do přírody nadýchat se zdravého horského vzduchu. .Ubytováni budete v nadstandardně vybavených hotelech s výborným jídlem a ochotným personálem. Wellness víkend na horách spojuje to nejlepší z relaxace a přírody.

Víkend na horách s golfem

Spojte sport a relaxaci do jednoho a zajeďte si na originální golfový víkend do Krkonoš. Kromě přístupu na green vás čekají masáže, soukromá vířivka s láhví sektu a aromaterapeutická perličková koupel. Nezní to úžasně? Víkend strávený hraním golfu a relaxací ve wellness zóně vám zaručeně dobije baterky.

Víkend na horách jako dárek

Věnujte poukaz na víkend strávený na horách. Vyberte si z naší nabídky pobytů ten, který se obdarovanému bude nejvíce líbit, a jednoduše objednejte přes objednávkový formulář nebo vytočte naši telefonní linku a my vám s objednávkou pomůžeme. Certifikát na víkendový pobyt hezky zabalíme a připojíme průvodní dopis, kam můžeme přidat vaše osobní věnování či přání.

Dbáme na kvalitu našich dodavatelů a rychlost a spolehlivost našich služeb. Několik let po sobě byla ESENNCE.cz zvolena vítězem soutěže Shop Roku v kategorii dárky a zážitky.