0

Vánoční dárky pro muže

Už přemýšlíte, co najde váš muž pod stromečkem? Pro letošní Vánoce máme několik tipů, jak překvapit a být originální. Možná splníte svému muži jeho klukovský sen.

Mezi tradiční vánoční dárky pro muže patří nářadí, ponožky, holení a podobné potřebné, ale nudné věci. Jistě se shodneme na tom, že by to chtělo něčím okořenit. Pokud jste až do dnes marně přemýšlely jak na to, tak právě nyní máte možnost vybrat z množství originálních dárků nejen na Vánoce. Můžeme vás ujistit, že i když se sem budete vracet nejen na Vánoce ale několikrát do roka, vždy najdete nového, netradiční a originální zážitky.

DOPORUČUJEME:   JÍZDY HUMMEREM    FERRARI   ADRENALINOVÉ DÁRKY    MASÁŽE    VYHLÍDKOVÉ LETY

Vánoční dárky pro muže - zážitky

Nyní pro vás máme několik tipů na vánoční dárky pro muže. Vánoce jsou jednou do roka, stejně jako jiné významné události které si každoročně připomínáme. Vánoce jsou ale výjimečné, už jen proto, že se sejde celá rodina a štědrý večer trávíme v kruhu nejbližších. Udělejte letošní Vánoce něčím výjimečné, přidejte ke kouzlu Vánoc také kouzelné dárky. Splňte nejstaršímu synovy sen o tom, že by se projel ve Ferrari, manželovy sen o tom že se bude koupat v pivu a dědečkovy splňte sen o letu v balónu. Ode dneška pro vás vánoční dárky pro muže nepředstavují hodiny vymýšlení a chození po obchodech. Zážitková agentura Esennce pro vás má nejen vánoční dárky pro muže. Nic není nemožné a od splnění Vánočních přání jste jen několik kliknutí.

A nyní již k jednotlivým tipům na vánoční dárky.

Pivní lázně

Nemusíte mít doma rovnou pivaře, aby ocenil tento dárek k Vánocům. Zážitek pivní lázně není o konzumaci tohoto bezesporu lahodného moku, ale o jeho pozitivních účincích na celé tělo a lidský organismus. Pokud se chcete dozvědět více o této proceduře, přečtěte si článek pivní lázně. Pivní lázně můžete absolvovat také společně, při zážitku pivní lázně pro dva. Pokud by pivní lázně nestačili, vánoční dárek pro muže, pod názvem víkend v pivovaru, určitě nezklame. Ubytovaní budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu přímo v areálu pivovaru. Dostanete nejlepší stůl v restauraci a prohlédnete si celý pivovar.

Tandemový seskok

Vánoční dárek pro muže, tandemový seskok padákem, je pro dobrodruhy a pro ty, kteří mají odvahu. Tandemový seskok padákem jako Vánoční dárek pro muže, bezesporu splňuje všechny kritéria originálního dárku. Tento zážitek je na celý život a jeho aktér si jej určitě užije. Skáče se na klubových letištích po celé republice. Tandemový seskok můžete absolvovat například ve městech Praha, Příbram, Kolín, Kunovice, nebo Prostějov.

Víkend pro dva

Jestliže na sebe s manželem, partnerem nebo přítelem nemáte v průběhu roku moc času, vánoční dárek jako víkend pro dva je dokonalý. Projděte si kategorii víkend pro dva a vyberte si ten který vás zaujme. Naše agentura na zážitky nabízí od rekreačních, přes romantické a Wellness, až po adrenalinové. Víkend pro dva je ideálním vánočním dárkem nejen pro muže.

Pronájem Ferrari nebo Porsche

Nejeden z nás se na ulici otočí za luxusním vozem, který kolem projede. Někteří se u něj dokonce vyfotí, když zaparkuje. Určitě je rozumnější si v hodnotě vozu pořídit raději dům nebo byt a tak pro většinu je vlastnění takového auta pouhým přáním. Nyní máte možnost vyzkoušet jaké to je být vlastníkem nejen Ferrari nebo Porsche. Dopřejte někomu stát se řidičem tohoto luxusního vozu. Vánoční dárek pro muže v podobě zážitku Ferrari 360 Moderna na jeden den, je ideálním pro milovníky luxusních a silných vozů. Můžete ho mít na hodinu nebo na den. Kdo neholduje červené nebo italským značkám, jistě ocení německou kvalitu a spolehlivost vozu Porsche. A komu voní spálený benzín z amerických vozů, podívejte se do kategorie pronájem vozu. Určitě je z čeho vybírat.

Originální masáže

Že to není vhodný vánoční dárek pro muže? Je pravda, že mnoho mužů bude masáž odmítat, ať už bude jakkoliv originální, protože to podle nich není mužné. Ano, masáže jsou v očích mužů zženštilé. Ale pravda je takové, že pokud ho donutíte, přemluvíte, nebo má rozum a na masáž nakonec půjde, rád si ji zopakuje. Zkuste muži připomenout, že masáže podstupují všichni sportovci a jinak fyzicky namáhaní jedinci. Z řady originálních masáží můžete vybírat v kategorii masáže nebo thajské masáže.