0

Vánoční dárek

Vánoční dárek který potěší, to je zážitek! Nadělte letos něco netradičního. Darujte adrenalin, dobrodružství nebo relaxaci - darujte zážitek! Široká nabídka, celá ČR.

Vánoční dárek je jedním z předních symbolů tradičních českých Vánoc. Dárky se na Vánoce rozdávají již od nepaměti a zejména u dětí se jedná o vůbec nejoblíbenější vánoční tradici.

Málokdo si dokáže představit opravdové Vánoce bez toho, aby se pod stromečkem nacházel nějaký ten překrásně zabalený vánoční dárek. Je pravda, že význam vánočního dárku se během let podstatně měnil. Zatímco v dobách dávno minulých měl vánoční dárek podobu podomácky vyrobeného předmětu, nebo nějaké potřebné věci, dnes je tomu úplně jinak.

DOPORUČUJEME:    PIVNÍ LÁZNĚ   JÍZDY HUMMEREM   JÍZDA FERRARI   ADRENALINOVÉ DÁRKY   MASÁŽE

Pod vánočním stromečkem již každý nenajde pouze jeden dárek, najde jich tam mnohem, mnohem více. Průměrný vánoční dárek je také samozřejmě dražší, než tomu bývalo v minulých letech a často je jeho praktický význam téměř nulový.


Dříve byl výběr vánočního dárku o poznání jednodušší. Potřebovaly děti novou domácí či pracovní obuv? Pak ji našly pod stromečkem. Stejně to dopadlo například s teplým oblečením na studené zimní večery apod. Jen stěží si jde představit, jak by asi dnešní děti reagovaly na podobný vánoční dárek. Dnes je zcela běžnou situací, že dítě nalezne pod vánočním stromkem nové lyže, za lyžemi leží schovaná krabice, jež ukrývá nový notebook a vedle vánočního stromečku stojí opřené nové jízdní kolo.

To, že jsou Vánoce mnohem více materialistickým svátkem, než tomu bylo v minulých dobách, je známý fakt, který můžeme před Vánoci běžně pozorovat všude kolem nás. Obchodní domy se již s dostatečným předstihem zásobí vánočním zbožím, aby byly připraveny na tradiční předvánoční nával lidí, jež na poslední chvíli shání ještě ten poslední vánoční dárek, pro svého nejbližšího. Bohužel je často zapomínáno na to, že Vánoce jsou svátky klidu, pohody a stres rozhodně není tím dominantním prvkem, který by se nám při vzpomínce na Vánoce měl ihned vybavit.

 

Vánoční dárek - zážitek

Nadělte si letos něco netradičního, zabalte si dobrodružství, adrenalin, relax, atd. Nadělte si zážitky. Představte si, že rozbalujete dárek, není moc velký, ani moc těžký, když s ním zatřesete, nic tam necinká, ale když ho rozbalíte, radost předčí dárek větší než dům, převáží váhu slona a bude vám z něj zvonit v uších. To vše protože v červené krabičce se splnil váš sen skočit si z letadla, proletět se vrtulníkem, prožít den jako Kleopatra, přenést se do středověku a zažít neuvěřitelné. Ano to vše tam můžete najít. Projděte si naši nabídku se zážitky a vyberte si, čím budou tyto vánoce okořeněny, nebo komu splníte sen.

Zážitky jako dárek nejen na vánoce.
ESENNCE.cz
Vaše agentura na zážitky