0

Tipy na zážitkové dárky

Tipy na zážitkové dárky jsou nevyčerpatelnou studnicí nápadů na obdarování vašich přátel, nejbližších a milovaných. Naše široká nabídka je zárukou, že budete mít z čeho vybírat.

Tipy na zážitkové dárky pro muže


Pro muže může být zážitkem i dobře připravený steak. Nicméně pokud se mu u toho zvedne hladina adrenalinu, garantujeme vám, že jen tak nezapomene. Zážitkové dárky pro muže by měli mít nádech dobrodružství, nebezpečí a možná i romantiky. Opravdový dárek pro muže, by měl překračovat hranice každodenní všednosti a měl by zůstat uchován jako myšlenka, nad kterou se radostně pousměje kdykoliv si ji vybaví. Mezi oblíbené tipy na zážitkové dárky pro muže patří tandemový seskok, podzemní dobrodruštví a například pivní lázně.

Tipy na zážitkové dárky pro ženy

 
Myslíte, že jen muži vyhledávají dobrodružství? Zeptejte se nějaké ženy, co by řekla na tandemový seskok padákem. Všímejte si, jak se jí rozzáří oči i když říká „neee do toho bych nikdy nešla“. Nemusíte ji přemlouvat, jen ji nechte si to promyslet.
Zážitkové dárky pro ženy nabízí mnohem víc než dobrodružství. Relaxace, masáže, najdete zde romantiku dovedenou k dokonalosti, péči, při které se bude cítit jako egyptská královna Kleopatra nebo třeba zážitkové dárky vhodné pro nastávající maminky.

Tipy na zážitkové dárky pro dva

Pokud chcete zážitky sdílet společně, což můžeme jen doporučit, navštivte kategorii zážitkové dárky pro dva. Mezi oblíbené tipy na zážitkové dárky pro dva patří společná večeře na středověké hostině, víkend v oblacích nebo strávit víkend v pivních lázních.

Tipy na zážitkové dárky Vám přináší zážitková firma Esennce.